Opinie użytkownika (83574)

Nie podejmują próby...
Nie podejmują próby kontakty. Nie ma żadnego systemu informowania o przesyłce. Ani sms, ani telefonu ani maila. Jak nie sprawdzisz w systemie to się okaże, że paczka równie dobrze może gdzieś leżeć bo kurier rzucił po prostu przez płot i uszkodził zawartość. Nie polecam to mało powiedziane. Odradzam i przestrzegam przez korzystaniem z usług tych miotaczy paczek.

zarejestrowany-uzytkownik

11.11.2020

X-press Couriers

Placówka

Warszawa, ul. Mineralna 15 A

Nie zgadzam się (0)
Obsługa do momentu...
Obsługa do momentu zakupu(zapłacenia) wręcz wzorowa. Niestety po zakupie już tak nie jest, drzwi(kilka sztuk) z ościeżnicami zamówione, czas oczekiwania do trzech tygodni. drzwi są do odbioru po czterech tygodniach. No ok wiadomo covid itp, każdy ma prawo nie wyrobić się w terminie. Drzwi odbieram, przywożę do domu własnym transportem ot wiadomo kurier to i koszt i potem niepotrzebne problemy w razie uszkodzenia. Już same ościeżnice perfekcyjnie wykonane nie zostały no ale jakość w parze z ceną jak to mówią. Po rozpakowaniu skrzydeł niestety reklamacja. Firma wymaga zgłoszenia meilowo, ot znak naszych czasów bo i szybko i bez kosztów. Czekamy tydzień, czekamy drugi iii dzwonimy bo bez odzewu (firma do dnia dzisiejszego nie raczyła odpowiedzieć na reklamację), Pani informuje , że reklamacja załatwiona i, że drzwi dostaniemy ale problem z transportem i musimy odebrać. No jaja sobie robią toć pudełko zapałek, do kieszeni i jadę. Własny transport nie oznacza, że darmowy tez musiałem za niego zapłacić. W rezultacie zostaje na tym, że przywiozą. Po kolejnych telefonach wreszcie są drzwi ale nie ma ich kto przywieźć, bo klient zapłacił to można go hm.. no wiadomo co. Póki co czekamy ....... :( Polskie firmy i polskie produkty - tak jestem za, musimy wspierać nasz rynek ale eliminujmy tandetę z naszego rynku, toć czasy komuny mamy daleko za sobą tera obowiązują(chyba nie wszystkich) standardy europejskie.

zarejestrowany-uzytkownik

10.11.2020

Stoldrew

Placówka

Żory, ul. rybnicka

Nie zgadzam się (3)
Jeszcze rok temu...
Jeszcze rok temu miło było wejść do sklepu .Dziewczyny przemiłe, na sklepie czyściutko gustownie a teraz aż szkoda ogólnie komentarza

zarejestrowany-uzytkownik

08.11.2020

Zuzi

Placówka

Kutno, Królewska 39

Nie zgadzam się (0)
obsługa przesympatyczna posiadająca...
obsługa przesympatyczna posiadająca dużą wiedzę na temat produktów które sprzedają cierpliwość w odpowiedziach na zadawane pytania co rzadko się zdarza

zarejestrowany-uzytkownik

07.11.2020

RTV SONEX AGD

Placówka

Siedlce, ul. Pułaskiego

Nie zgadzam się (0)
Jeśli chodzi o...
Jeśli chodzi o jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia pani obslugujaca prowadziła konwersacje z koleżanką o swoim związku zatowarowanie promocje okej dużo brakujących cen

zarejestrowany-uzytkownik

07.11.2020

Żabka

Placówka

Siedlce, ul. Kazimierzowska 15

Nie zgadzam się (0)
ceny i promocje...
ceny i promocje tego sklepu przyciąga ale jakośc obsługi pozostawia wiele do życzenia panie rozmawiające ze sobą podczas obsługi klienta albo prowadzące rozmowę przez telefon .Jeśli chodzi o czystość i dostępność towaru w skali od 1 do 10 dała bym 10 .Jeśli chodzi o promocję też 10 jesli chodzi o jakość obsługi do poprawy 3

zarejestrowany-uzytkownik

07.11.2020

Żabka

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw sama...
Stacja paliw sama w sobie nie jest duża. Mają czysto przed wejściem, pomieszczenie dobrze zatowarowane, miła obsługa, duży wybor kanapek. Jedynym mankamentem jest praktycznie zerowy wybór hod dogow.

zarejestrowany-uzytkownik

07.11.2020

Shell

Placówka

Bolesławiec, Spółdzielcza 15

Nie zgadzam się (1)
Godziny otwarcia to...
Godziny otwarcia to jakas sciema przyjezdzam 5:10 zamkniete , jade zalatwic inne sprawy przyjeżdżam ponownie 5:55 sklep otwarty , robię zakupy do 6:10 i zostawiam przed kasa bo nikogo ze sklepu nie ma. Kasy samoobsługowe zlikwidowane i rano jedynie można pooglądać

zarejestrowany-uzytkownik

07.11.2020

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Pan w dziale...
Pan w dziale budowlanym,niegdys pracownik ochrony,buc do kwadratu. Uwaza sie za boga i ma wszystko i wszystkich gdzies,jak juz odpowie na pytanie to z wielka laska.. Wrazenia takie jakby sie rozmawialo conajmniej z wlascicielem Brico.

zarejestrowany-uzytkownik

06.11.2020

Bricomarche

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ceny nie zgadzają...
Ceny nie zgadzają się z produktami, mało zatowarowany sklep, dziury na półkach, nie zapytanie o aplikacje, brak wydania paragonu

zarejestrowany-uzytkownik

05.11.2020

Biedronka

Placówka

Radom, Żółkiewskiego 4

Nie zgadzam się (0)
Ceny nie zgadzają...
Ceny nie zgadzają się z produktami, mało zatowarowany sklep, dziury na półkach, nie zapytanie o aplikacje, brak wydania paragonu

zarejestrowany-uzytkownik

05.11.2020

Biedronka

Placówka

Radom, Żółkiewskiego 4

Nie zgadzam się (0)
Towar wyeksponowany, bez...
Towar wyeksponowany, bez dziur na półkach, czysta podłoga, czysto obok sklepu, stacja do dezynfekcji działa i jest wyposażona, Jakość oblugi: Ubiór zgodny z firmą, maseczka na twarzy, zapytanie o aplikacje i polecenie jej, polecenie produktu przy kasie, spontaniczne wydany paragon, kontakt wzrokowy, na pożegnanie "dziękuję, zapraszam ponownie"

zarejestrowany-uzytkownik

05.11.2020
Nie zgadzam się (0)
Obsługa klienta i...
Obsługa klienta i podejście do rozwiązywania reklamacji na poziomie jakby zatrzymali się w latch 90. by nie powiedzieć w czasach jeszcze dawniej minionych. Nie ma możliwości zwrotu płytek nawet jeżeli zostaną całe opakowania, przy czym na zamówienie czeka się 1-1,5 miesiąca. Przy obliczaniu zamówienia wg projektu celowo zawyżone ilości płytek, więc trzeba uważać co się bierze. Dodatkowo platna dostawa bez względu na wielkość zamówiena. Podczas gdy w innych sklepach standardem jest dostawa gratis przy zamówieniu od kwoty okolo 1500 zł, w Mart Hurt trzeba zapłacić i to nie mało również przy zakupach 5 razy większych.

zarejestrowany-uzytkownik

05.11.2020

P. H. U. Mart-Hurt Nowoczesne Łazienki

Placówka

Warszawa, ul. Bartycka 24

Nie zgadzam się (2)
Wymiana sprzęgła przebiegła...
Wymiana sprzęgła przebiegła szybko i sprawnie przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Obsługa mega kulturalna i gwarancja na wszystko. Serdecznie polecam auto serwis wadowicka.

zarejestrowany-uzytkownik

05.11.2020
Nie zgadzam się (0)
Wygląd i czystość...
Wygląd i czystość na bardzo dobrym poziomie. Półki z towarem zapełnione, cenówki widoczne i przejrzyste, świeże pieczywo dostępne. Obsługa personelu bardzo pomocna i sympatyczna.

zarejestrowany-uzytkownik

03.11.2020

Biedronka

Placówka

Piotrków Trybunalski, Wolborska 6

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty i...
Sklep czysty i zadbany, bardzo przyjemny zapach świeżego pieczywa, duże braki w towarze, duże braki cenówek na półkach. Kasy samoobsługowe nie spełniają swojej roli, gdyż cały czas wyskakują jakieś błędy. Długi czas oczekiwania na jakakolwiek pomoc ze strony pracowników.

zarejestrowany-uzytkownik

03.11.2020

Biedronka

Placówka

Dąbrowa Górnicza, Okrzei 18

Nie zgadzam się (0)
Obsluga a raczej...
Obsluga a raczej jej brak..do tego awantura na sklepie baardzo pyskata pani grubsza z grzywką nawet sie nie krepują i jedna drugą straszy ..do klienta podejsc nie ale w czasie kiedy chodzilam po sklepie 3 razy papieros

zarejestrowany-uzytkownik

02.11.2020

kik

Placówka

Sępólno Krajeńskie, ul. Kościuszki 15c

Nie zgadzam się (0)
pracownik z infolinii...
pracownik z infolinii rozwiał wszystkie moje wątpliwości i pomógł w wyborze, dziękuję

zarejestrowany-uzytkownik

01.11.2020

UNIQA

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W moim mieście...
W moim mieście najlepiej działa internet z Toyi i przy nich zostanę, bo mają dobrą ofertę

zarejestrowany-uzytkownik

01.11.2020

TOYA

Placówka

Łódź, Podrzeczna

Nie zgadzam się (0)
Chciałam aby odnowił...
Chciałam aby odnowił mi receptę, oto odp: Odmowa spowodowana brakiem badań kontrolnych w trakcie stosowania antykoncepcji - usg gin. TV, usg piersi, cytologia. Proszę zgłosić się do ginekologa lub skorzystać z konsultacji telefonicznej ginekologa. TAK- DOBRZE WIDZICIE!!! NIE OTRZYMAM RECEPTY PÓKI NIE ODBĘDĘ ODPŁATNEJ WIZYTY!!!! MOŻE BYĆ - ONLINE- !!!!!! To przykład na naciąganie przez luxmed- nie polecam !!!! Idźcie do konkurencji

zarejestrowany-uzytkownik

31.10.2020

LUX MED

Placówka

Nie zgadzam się (1)