Zadowolenie klientów jest priorytetem naszej działalności. Bardzo cieszymy się z pozytywnej opinii, jaką masz na temat naszej obsługi. Zachęcamy do przesłania danych abonenckich na adres jakoscpomoc@vectra.pl celem przekazania pochwały.
Obsługa klienta pod...
Obsługa klienta pod względem reklamacji sprzętu tragiczna. Przez półtora miesiąca nie doczekaliśmy się na wizytę serwisu. Bezpodstawne stwierdzanie, że sprzęt jest używany inaczej niż zapewnia właściciel. Ignorowanie próśb o zmianę serwisu, czy ponaglenie serwisu. Nie ukrywamy wielkiego niezadowolenia z obsługi Państwa firmy a także serwisu, w związku z tym z pewnością będziemy prowadzić antyreklamę i przekazywać złe opinię. Taki obrót spraw jest niedopuszczalny i krzywdzący. Ponadto serwis ten został wezwany przez nas, a na serwis od Państwa się nie doczekaliśmy. Jesteśmy bardzo niezadowoleni i z pewnością nie będziemy dłużej Państwa klientem.
kolej y raz kurier wpisuje brak odbiorcy w domu gdzie czeka na paczke kilka osob caly dzien to jest nagminne dla goscia ktory ma rejon Fordonu na przylseiu !! nawet jak telefonowalem do dpd oni nie mogli sie z gamoniem skontaktowac brak szacunku dla klienta firma krzak !! nie polecam jej
Robiłam dzisiaj zakupy w sklepie Rossmann ale już od samego wejścia do sklepu zostałam w sposób mało kulturalny potraktowana przez pana z ochrony. Wchodziłam z dzieckiem, który kończył jeść hot doga (trzymał w raczce ostatni kawalek) na to bardzo niemiły pan z ochrony w sposób arogancki i głośnym tonem wyprosił mnie ze sklepu. Gdy po chwili wrócilismy robić zakupy przy kasie kolejna niespodzianka. Panie nie wiedzą jak ma klient zapłacić skrabonka rossmann. Dzisiaj to była już 3 pani z tego sklepu , która nie wiedziała jak to się robi. Kilka dni temu kasjerka i asystentka tez nie wiedziały jak zapłacić. Wiedza jaką mają pokazuje, że wymagają dodatkowego szkolenia obslugi na kasie bo wprowadzają w błąd, że nie mozna płacić poprzez aplikacje
Od czasu do czasu korzystam z gofinowskich druków, zwłaszcza gdy potrzebny mi jakiś nietypowy formularz. Mój Pan informatyk nie spisał się z nowym JPK_VAT7 - na początku miesiąca listopada nie był jeszcze gotów z deklaracją, a ja musiałam wysłać Podatnikowi wcześniejszy zwrot na wysoką kwotę. Szybko więc wypełniłam dostępne formularze w Gofinie, wysłałam, od ręki dostałam UPO - już następnego dnia miałam informację zwrotną od Pani z US.
Dziękuję Wam bardzo za sprawną obsługę druków - cena za nie jest przystępna, zawsze są aktualne i można nawet od Was uzyskać poradę w ich wypełnieniu. Uratowaliście mi dosłownie ... dobre imię w tym przypadku:)! Bardzo dziękuję! Gratuluję informatyków - takich trzeba cenić! Iza księgowa z Poznania
Firma DPD uszkodziła w transporcie towar który był bardzo dobrze zabezpieczony,a paczka została ubezpieczona, pudełko zostało nadziane na jakiś ostry element podczas transportu. Po złożeniu reklamacji i opisaniu szczegółowo przebiegu przesyłki, otrzymałem decyzje odmowną, dlatego uprzedzam inne osoby zanim będą zamierzały przesyłać coś wartościowego przez tą firmę aby się zastanowiły. Podsumowując firma DPD nie ma ochoty ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje usługi.
Robiąc zakupy na dziale ogród,spotkałam się z bardzo miłą obsługą załogi.Po raz pierwszy to pracownik zapytał się mnie w czym może mi pomóc.Panowie wykazali się dużą dozą wiedzy o ogrodnictwie,pięknie mi doradzili .
W dniu 14.11.2020 byłam w waszym przepięknym sklepie. Składałam zamówienie na dziale ogród obsługiwał mnie pan (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) Któremu sprawiliśmy bardzo duży problem, kamienna twarz i brak jakiegokolwiek zainteresowania i doradztwa szkoda bo bardzo lubię wasz sklep. Taki typ ludzi zniechęca do robienia zakupów w waszych sklepach.
Co to za komentarze , które sa moderowane? To co niewygodne dla AAA Auto bedzie usunięte . Czuję się oszukana przez AAA Auto i celowo wprowadzona w błąd . AAA Auto celowo nie informuje o pewnych aspektach? Reklamujecie się, że w ciągy 7 dni można wymienić u Was samochód na inny. To tylko teoria! Z praktyką już będzie trudniej ! Zakupiłam za kilkadziesiąt tysięcy u Was samochód. Jakoś zapomniało się Państwa pracownikom poinformować mnie , że auto nie ma OC!!! Po przyjechaniu do domu i przejrzeniu dokumentów okazało się , że nie ma OC. Zadzwoniłam do Państwa. Okazało się , że dajecie OC tylko "wyjazdowe". Kpina! Musiałam na następny dzień kupić OC przy okazji z AC! A Państwo telefonujecie do mnie, że specjalnie dla mnie wykupiliście jeszcze na jakiś czas OC. Kpina ? Tak kpina ! Gdy wykupiłam ubezpieczenie , Wy dzwonicie , że mam jeszcze od Was OC. Jak to się przedstawia gdybym chciała wymienić auto na inne? Ano tak, że najpewniej najchętnie wzielibyście moje auto z ubezpieczeniem! A nawet gdybyście z niego zrezygnowali, ja i tak wypowiadjąc umowę ubezopieczenia byłabym kilkaset złotych do tyłu. Pewnie nie widzicie w tym problemu? A ja owszem! Bo kupując auto ledwo mogłam utargować każde 100 złotych. A Wy próbujecie załatwić wszystko w białych rękawiczkach powiadamiając mnie, że wykupiliście OC. Czyli gdybym chciała wymienić samochód , byłabym automatycznie stratna kilkaset złotych wypowiadając ubezpieczenie z racji , że ubezpieczyłam samochód. To Państwo oferujecie wymianą auta na inne w ciągu 7 dni i uważam, że w takim wypadku auto powinno wyjeżdżać od Was z co najmniej 7 dniowym ubezpieczeniem. Inna sprawa. Dlaczego wyciągacie z auta trójkąt i gaśnicę i "wyrzucacie" ? Informujecie, że może nie mieć badania czy homologacji. Stawiacie klienta przed faktem , że powinien kupić u Was gaśnicę za niecałe 50 zł , czy trójkąt w ładnej saszetce za niecałe 90 zł.
Nie podobają mi się Wasze praktyki.
Małgorzata
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.