Zamawiam przez InPost od kilku dobrych lat. Wszystko zawsze na czas i w stanie nienaruszonym. Wczoraj nawet przebili rekord prędkości. Zakupy zrobione w poniedziałek koło 16:00. Zamówiony towar był już we wtorek o 10:00 do odbioru!!! Która firma kurierska tak potrafi? Ja się nie spotkałem.
Przesyłka wydana do doręczenia infolinia czynna do 22:30 automat. Zero możliwości połączenia się z kurierem. Na czacie ktoś z obsługi rozłączył się przed końcem pracy i olał temat. Porażka.
Prywatna wizyta umówiona na godzinę 14:30. Weszłam o 17... Pierwszy raz spotkałam się z czyms takim. Zwrócono uwagę Pani rejestrującej, która stwierdziła że jeden pacjent jest 10 min a inny 30 min...To jaka jest logika rejestracji co 15min? Nie raz byłem prywatnie u.lekarza, ale to co dzieje sie w tej placówce to kpina. Jej zła opinia jest prawdziwa. Nie pracują tam kompetente osoby.
Sklep Lidl w Nysie oceniam jako jeden z najlepszych pod względem czystości, asortymentu, promocji, porządku jak i przejrzystości.
Po wejściu do sklepu zawsze widoczne są aktualne promocje (plakaty, gazetki), koszyki są czyste i łatwo dostępne.
Można swobodnie przejechać wózkiem, alejki nie są zastawione nierozładowanym towarem.
Obsługa jest kompetentna i w razie trudności pomaga odnaleźć poszukiwany towar.
Sklep sprawia wrażenie czystego i dobrze zorganizowanego, posiada także jedne z lepszych produktów jak i promocji.
Polecam
Tak jak w tytule, ogólnie cenię biuro Rainbow, uważam że mają najlepsze warunki na rynku, a trochę biur już przetestowałem, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę i rezydentów.
spedzilem na Kurniku przeszlo 15 lat czulem sie jak w rodzinie mialem najomych czesto wiecej czasu przegadalismy niema innej strony rownie dopracowanej niestety popelnilem blad przepraszam
Bardzo polecam Kaufland w Chełmie, miła i kompetentna obsługa, kupiłam wszystko co chciałam, co najważniejsze wszystko świeże i dobrej jakości, w kolejce też nie musiałam stać godzinami, bardzo sprawna obsługa. Polecam!
Towar zakupiony przez stronę internetową a w salonie tylko odebrany.
I teraz po kolei:
- podczas zakupu na stronie producent informuje, że dostawa do salonu po pięciu dniach - dostawa po 2 tygodniach
- po odebraniu i rozpakowaniu, towar okazał się uszkodzony, a właściwie żle wykonany w fabryce,
- po złożeniu reklamacji czas oczekiwania na wymianę wadliwego elementu wynosi już 30 dni i ciągle rośnie.
Ogólnie podejście do klienta fatalne. Pół gwiazdki tylko dlatego, że nie można dać 0.
Kupuje tam okulary od wielu lat, obsługa jest zawsze uprzejma i fachowa. Da się kupić okulary droższe i takie najtańsze w cenie 89 zł łącznie ze szkłami. Ostatnio obsługiwały mnie dwie miłe panie (dane osobowe pracowników usunięte przez administratora - RODO). Obie panie wykazały się dużą starannością, fachowością i cierpliwością. Polecam
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.