Po złych doświadczeniach uważnie dobieram salon , tu sugerowałam się jakością sprzętu . 3 zabiegi przyniosły bardzo dobre efekty . Polecam i z moich obserwacji zauważyłam dobre podejście i dbałość o szczegóły ..
Witam, DPD doliczyło mi dodatkową dopłatę (AŻ 41,60zł) za wysłanie przesyłki która rzekomo nie była zgodna z wymiarami. Przesyłkę dokładnie zmierzyłem (dodając po kilka cm zapasu, tak aby właśnie nie doprowadzić do sytuacji, do której i tak doszło...) oraz zważyłem. Dodam że już wcześniej wysyłałem identyczne paczki, z taką samą zawartością, podając te same wymiary i wagę. Jedyne czego nie zrobiłem to zdjęć z przyłożoną miarką do paczki przez co nie mam dowodów. Firma DPD może i zarobiła na mnie NIEUCZCIWIE, dodatkowe 41,60zł, ale straciła klienta, który regularnie wysyłał paczki o sporym gabarycie. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy kurierskiej i odradzam to też innym. Chyba że macie Państwo czas na pisanie odwołań, które i tak nie zostają uznane, albo pieniądze na prawników. Smutne jest to że firma celowo stosuje takie praktyki.. Przecież nie pójdę do sądu walczyć o swoje 40zł i pewnie 99,9% osób w podobnej sytuacji również. Pozdrawiam
Tragedia i z pewnością nigdy nic nie kupuję w tej firmie! H&M odmawia prawa rezygnacja z umowy zawartej na odległość oraz zwrotu pięniędzy (ponad 2,6 tyś. złotych!) w ciągu ustawowych 14 dni. Zamówienie nie zostało dostarczone do paczkomatu, a na nieaktualny adres rozliczeniowy (nawet nie domowy podany w ramach konta!). Mam czekać ponad 30 dni na to, aż przesyłka dotrze do magazynu i kolejne 30 dni na zwrot pieniędzy!
Panie na jednej zmianie bardzo mile, sympatyczne, pomocne. W godzinach szczytu ciezko utrzymać porządek. Towar w miarę możliwości jest dokładany.
Sklep jest stosunkowo mały tak więc całego asortymentu nie ma.
Wyjątkowyprezent# opinie# aerotunel# prezent# WyjątkowyPrezent - zdecydowanie nie polecam. Voucher zakupiony w 2019 z datą realizacji do lipca 2020. Od marca do czerwca COVID, lockdown i fizyczny brak możliwości skorzystania z usługi. W okolicy kwietnia/maja zadzwoniłem na infolinię, aby upewnić się voucher nie przepadnie (chociaż wydawało się to oczywiste). Na infolinii otrzymałem informację, że z pewnością nie przepadnie i na pewno będzie możliwa jego realizacja co najmniej do końca roku. Nikt nie pytał o numer rezerwacji. Po prostu bardzo jasna, jednoznaczna informacja - nie martwić się. Zatem odłożyłem temat do czasu kiedy fizycznie można będzie zrealizować kupon. Zadzwoniłem ponownie do firmy w sierpniu. Okazało się, że rozmowa nie była rejestrowana, ja nie mam potwierdzenia takich ustaleń i voucher przepadł. Otrzymałem propozycję ponownego wykupienia usługi z 75% rabatem. Szanowna firma Wyjątkowy Prezent# postanowiła w międzyczasie zmienić zasady i odrobić straty, odsyłając klientów z kwitkiem lub zmusić do ponownej zapłaty za nie zrealizowaną usługę. Biorąc pod uwagę niepewność kolejnych miesięcy i potencjalnego lockdownu, zanim wykupisz u nich voucher zastanów się czy na pewno chcesz się z nimi przepychać. Aż trudno uwierzyć, że w obecnych czasach ktoś wpadł na pomysł takiego traktowania klientów.
Plusy ;
Usta po zabiegu wyglądają bardzo naturalnie , myśle ze wrócę na inne zabiegi . Profesjonalne podejście
Minusy:
Cena bez promocji wygórowana
Daleko odemnie drugi koniec Poznania
Teleporada podczas której miałam możliwość poznania pani doktor, dowiedziałam się więcej niż u specjalisty! Miała dla mnie czas, odpowiedziała na wszystkie pytania rzeczowo i konkretnie, pokierowała dalej. (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)
Gorąco polecam!!
Przesylka Polska-Holandia. Poniedzialek nadanie w Polsce, sroda odbior w Holandii, informacje dostepne przez track&trace.Klient zadowolony, jesli utrzymacie ten poziom na stale, to macie stalego klienta. Pozdrawiam.
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tym warsztacie. Szybko zdiagnozowana usterka i naprawa wykonana w krótkim czasie. Bardzo konkretna i rzeczowa obsługa. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Bardzo szeroki asortyment. Cena niektórych produktów bardzo wygórowana. Ale większość produktów w przystępnej cenie. Z obsługa na sklepie nie miałam styczności.
Pani przy kasie, miła, uśmiechnięta.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.