Opinie użytkownika (83574)

Obsługa klienta na...
Obsługa klienta na bardzo niskim poziomie, po zadaniu pytania pracownikowi sklepu nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi, mianowicie sam musiałem szukać produktu który mnie interesuję. Cenówki widoczne, pełne zatowarowanie sklepu, sklep czysty i zadbany.

zarejestrowany-uzytkownik

04.09.2020

Aldi

Placówka

Brzeg, Chocimska 4H

Nie zgadzam się (0)
Przyszedł email,ze przesylka...
Przyszedł email,ze przesylka dostarczona. Caly dzień ktoś w domu . Ani dzwonka , ani telefonu , ani przesyłki

zarejestrowany-uzytkownik

04.09.2020

FedEx

Placówka

Poznań, ul. Ostrowska

Nie zgadzam się (0)
Dzień dobry, Z...
Dzień dobry, Z całego serca odradzam wizytę w tym przybytku kłamstwa i obłudy, szkoda czasu i pieniędzy. Wystarczy zresztą poczytać opinie w Internecie, wszystko niestety się sprawdza. Wspomnę tylko o cenie rosnącej nagle o 2000 zł względem tej z placu, za doliczenie beznadziejnych, nikomu niepotrzebnych usług i obowiązkowej kontroli każdego oglądanego modelu auta, bo opis na stronie i ten z wizytówki za szybą nijak ma się do tego, czym dany samochód rzeczywiście dysponuje. Jednym słowem komis AAA Auto na każdym kroku czeka na to, by klienta oszukać. Nie warto szukać tam niczego, omijać szerokim łukiem.

zarejestrowany-uzytkownik

03.09.2020

AAA Auto

Placówka

Piaseczno, Okulickiego 3B

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam serwisu...
Nie polecam serwisu Lento.pl ponieważ usuwane są ogłoszenia bez podania przyczyny.

zarejestrowany-uzytkownik

03.09.2020

Lento

Placówka

Nie zgadzam się (0)
jak w tytule
jak w tytule

zarejestrowany-uzytkownik

03.09.2020
Nie zgadzam się (0)
Jednym słowem beznadzieja
Jednym słowem beznadzieja

zarejestrowany-uzytkownik

03.09.2020

Poczta Polska

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Brak jakiejkolwiek wiedzy...
Brak jakiejkolwiek wiedzy na temat produktów. Idźcie mleko sprzedawać a nie sprzęt. Przy zwrocie brak jakiejkolwiek wiedzy na temat ustawy o zwrocie produktu. (treść usunięta przez administratora)

zarejestrowany-uzytkownik

02.09.2020

RTV EURO AGD

Placówka

Zawiercie, Powstańców Śląskich 5

Nie zgadzam się (0)
Taką obsługę poproszę...
Taką obsługę poproszę w każdej piekarni. Jedynie mam małe zastrzeżenie co do starszej pani która nie do końca ogarnia ten zawód. Zawsze wszystko świeże i pyszne. A jeżeli chodzi o upominanie klientów o noszenie maseczek nie jeden raz byłem świadkiem jak klienci mieszali panie z błotem gdy poprosiły o założenie maseczki, więc nie dziwię się, że przestały o to upominać.

zarejestrowany-uzytkownik

02.09.2020

Pod Strzechą

Placówka

Komorniki, ul. Młyńska

Nie zgadzam się (0)
Porada prawna jaką...
Porada prawna jaką otrzymałem jak najbardziej na plus, dowiedziałem się wszystkiego co potrzebowałem. Polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

02.09.2020

e-prawnik.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie sympatyczna obsługa,...
Nie sympatyczna obsługa, brudny, zaniedbany plan.

zarejestrowany-uzytkownik

02.09.2020

Kinder Planeta

Placówka

Wrocław, ul. Francuska Auchan Bielany

Nie zgadzam się (0)
Jestem częstym gościem...
Jestem częstym gościem Saloniku ze względu na panującą ram atmosferę. Zawsze czuję się mile widziana a nie jako intruz. Pani chyba właścicielka kompetentna miła i pomocna traktująca ludzi w jakoś dziwny wyjątkowo życzliwy sposób. Taki rodzinny. Salon jest dobrze zatowarowany, przejzysty a każda gazeta ma swoje miejsce. Lubię to miejsce i choć często jest kolejka nikt nie rezygnuje z zakupów i czeka na swoje ulubione Hej.

zarejestrowany-uzytkownik

02.09.2020

Kolporter

Placówka

Opole, Niemodlińska 21 Carrefour

Nie zgadzam się (0)
19.04.2022
Odpowiedź firmy
Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa. Są one dla nas bardzo cenne, tym bardziej, że napisane przez stałego klienta saloniku. Cieszy nas, że jest Pani zadowolona z obsługi i oferty tego punktu. Bardzo serdecznie pozdrawiamy.
Super montaż firmy...
Super montaż firmy Remtora polecam pana Wieśka drugi montaż u nas w ciągu pięciu lat drzwi tylko z ta firma

zarejestrowany-uzytkownik

02.09.2020

Hoff

Placówka

Kraków, Kosocicka 7

Nie zgadzam się (0)
Kurierzy nieuczciwie postępują...
Kurierzy nieuczciwie postępują z przesyłkami!!! Oszukują system, który pokazuje, że paczki odebrane!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treśc)

zarejestrowany-uzytkownik

02.09.2020

Poczta Polska

Placówka

Warszawa, ul. Targowa

Nie zgadzam się (0)
Polecam ten sklep
Polecam ten sklep

zarejestrowany-uzytkownik

01.09.2020

Luksus meble

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam bajaderki z...
Uwielbiam bajaderki z tej cukierni

zarejestrowany-uzytkownik

01.09.2020

Cukiernia u Jabłonowskich

Placówka

Warszawa, Bazyliańska 20

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny oddałem samochód do naprawy w tym serwisie. I po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam ten warsztat. Jakość na najwyższym poziomie. Cena ok.

zarejestrowany-uzytkownik

01.09.2020
Nie zgadzam się (0)
Do dziś bez...
Do dziś bez rozliczenia.Bez kontaktu.Nie odbierają połączeń.Nie realizują Umowy. Nie rozumiem dlaczego taka firma istnieje jeszcze na rynku....

zarejestrowany-uzytkownik

01.09.2020
Nie zgadzam się (0)
Ode mnie oczywiście...
Ode mnie oczywiście najwyższa ocena! Mój ulubiony komis!!

zarejestrowany-uzytkownik

31.08.2020

AAA Auto

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 56

Nie zgadzam się (0)
szybka wypłata odszkodowania,...
szybka wypłata odszkodowania, jestem usatysfakcjonowany obsługą i usługą

zarejestrowany-uzytkownik

31.08.2020

UNIQA

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
OBSŁUGA I KOMPETENCJE...
OBSŁUGA I KOMPETENCJE OCENIANEJ OSOBY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. BARDZO DOBRY KONTAKT Z KLIENTEM ORAZ ZNAJOMOŚĆ PRODUKTÓW. POLECANE W PIERWSZYM KONTAKCIE PRODUKTY MARKI BIMS PLUS. ZAŁOŻONE PRZEZ FIRMĘ STRATEGIE I ZALECENIA BARDZO DOBRZE REALIZOWANE PRZEZ OSOBĘ OCENIANĄ.

zarejestrowany-uzytkownik

31.08.2020

BIMS PLUS

Placówka

ŁÓDŹ, ul. PAPIERNICZA 5

Nie zgadzam się (0)