Leopardi

( 3.00 )

Opinie (1)

Przechodzac koło sklepu zwracam uwage na niebieska zamszową

Przechodzac koło sklepu zwracam uwage na niebieska zamszową torbe przystaje i postanawiam wejsc bo ku mojemu zdziwieniu cena jest bardzo przystepna. Kiedy wchodze do sklepu pierwsza mowie dzien dobry bo pani ekspedientka jest zajeta rozmowa z pracownikiem innego sklepu, oglądam torebki czekajac na rade i informacje od obsługi lecz pani nadal prowadzi zacieta dyskusje o ginekologach, zaczynam sie denerwowac a mąz radzi zebym wzieła dwie spedziłam tam ok 10 minut i nikt sie mna nie zainteresował zdenrwowana wyszłam ze sklepu, mąż został gdyz rozpoznał w pani ekspedientce kolezanke ze szkoły, od tej pory tam nie zagladam.

Odwiedzałeś ostatnio Leopardi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem