e-dymek.com

( 1.08 )

Opinie (13)

Dno

Sprzedają towar którego nie mają na stanie. Wymieniają produkty z zamówienia na inne bez uzgodnienia z klientem.

Jakiś czas temu postanowiłam zawalczyć z nałogiem i

Jakiś czas temu postanowiłam zawalczyć z nałogiem i zainwestować w e-papierosa. Ze względu na korzystne promocje cenowe, wybrałam internetowy sklep e-dymek.pl, który ma swoją siedzibę na warszawskiej Pradze. Wybrałam kilka modeli ze strony internetowej, ale wolałam zobaczyć wszystko na miejscu. Pojechałam do sklepu i jestem mile zaskoczona. Każdego papierosa mogłam wypróbować (oczywiście dostałam jednorazowy ustnik) i zobaczyć, czy mi odpowiada. Zdecydowałam się na zakup e-papierosa, dodatkowej baterii, 2 liquidów oraz katomizerów. Dodatkowo 2 katomizery dostałam gratis. Jestem zadowolona i jeszcze odwiedzę ten sklep w celu uzupełnienia zapasów. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio e-dymek.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem