UNI-METAL

( 0.99 )

Opinie (10)

Chamski kierowaca

Kierowca zachowywał się jakby mi robił wielką łaskę za to że mogę jechać. Najpierw powiedział "zapraszam" a potem mnie ochrzanił że wsiadłem do busa i nie miał zamiaru dać mi biletu bo nie miałem odliczonej kwoty.

W miniony poniedziałek miałam okazję korzystać z usług

W miniony poniedziałek miałam okazję korzystać z usług transportowych firmy Uni- Metal. Jest to prywatna linia autobusowa. Busy jeżdżą na trasach Szczekociny- Częstochowa, Szczekociny -Tarnowskie Góry, Szczekociny- Zarębice, Szczekociny- Zawiercie, Częstochowa-Kraków. Za bilet ze Szczekocin do Częstochowy płaciłam 8,50 zł, jest to odległość 59 km, więc się opłaca. Busy są czyste i jeżdżą punktualnie wg rozkładu. Jedyny minus to to fakt, że klient indywidualny, który nie podróżuje busem codziennie nie może skorzystać z ulg dotyczących przejazdu środkami transportu drogowego. Poprosiłam kierowcę o bilet ulgowy okazując legitymację studencką, a mimo to mogłam otrzymać wyłącznie bilet normalny, ponieważ sympatyczny pan kierowca wytłumaczył mi, że mogę skorzystać z danej ulgi, tylko jeśli zakupię bilet miesięczny. Trochę szkoda, ponieważ podróżując busami innych linii mogę zakupić bilet ulgowy. Mimo to komfort i czas podróży jest lepszy w porównaniu do PKS-ów.

Odwiedzałeś ostatnio UNI-METAL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem