UNI-METAL

( 0.75 )

Opinie (8)

W miniony poniedziałek miałam okazję korzystać z usług

W miniony poniedziałek miałam okazję korzystać z usług transportowych firmy Uni- Metal. Jest to prywatna linia autobusowa. Busy jeżdżą na trasach Szczekociny- Częstochowa, Szczekociny -Tarnowskie Góry, Szczekociny- Zarębice, Szczekociny- Zawiercie, Częstochowa-Kraków. Za bilet ze Szczekocin do Częstochowy płaciłam 8,50 zł, jest to odległość 59 km, więc się opłaca. Busy są czyste i jeżdżą punktualnie wg rozkładu. Jedyny minus to to fakt, że klient indywidualny, który nie podróżuje busem codziennie nie może skorzystać z ulg dotyczących przejazdu środkami transportu drogowego. Poprosiłam kierowcę o bilet ulgowy okazując legitymację studencką, a mimo to mogłam otrzymać wyłącznie bilet normalny, ponieważ sympatyczny pan kierowca wytłumaczył mi, że mogę skorzystać z danej ulgi, tylko jeśli zakupię bilet miesięczny. Trochę szkoda, ponieważ podróżując busami innych linii mogę zakupić bilet ulgowy. Mimo to komfort i czas podróży jest lepszy w porównaniu do PKS-ów.

Odwiedzałeś ostatnio UNI-METAL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem