Caprisun

( 5.00 )

Opinie (1)

Przed zbliżającą się zabawą karnawałową postanowiłam parę

Przed zbliżającą się zabawą karnawałową postanowiłam parę razy zażyć sztucznych promieni słonecznych. Wybrałam solarium znajdujące się na os . Batorego 80, naprzeciwko pętli tramwajowej. Lokal z zewnątrz wydaje się bardzo mały, a na szyldzie oprócz solarium była reklama gabinetu kosmetycznego, więc myślałam, że zbyt dużego wyboru łóżek nie będzie. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu znajdowały się tam 2 łóżka plus tuba opalająca czyli tzw solarium stojące, które wybrałam. Przy wejściu zaraz znajdowała się kasa, obsługiwał mnie miły pan, pomógł fachowo wybrać kosmetyk przyspieszający opalanie. Po wejściu do kabiny zerknęłam od razu do tuby, na kawałku papierowego ręcznika leżały okulary do opalania, tabliczka z informacją, że jest świeżo wyczyszczone oraz cukierek. Miły gest. W kabinie na półkach znajdowały się kosmetyki: mleczko do demakijażu, dezodoranty damski i męski oraz papierowe ręczniki. Pełna kultura. Podczas opalania czas umilała muzyka.

Odwiedzałeś ostatnio Caprisun?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Solarium KID

(5.00 )

Solarium Ergoline

(4.25 )

Vera

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem