02 promila

( 1.50 )

Opinie (1)

Po wejściu do sklepu poprosiłem o piwo

Po wejściu do sklepu poprosiłem o piwo. Pracownik w ogóle nie spytał o dowód osobisty. Chciałem oddać kilka butelek, które zostały mi po poprzednich wizytach, natomiast pracownik w bardzo nieprzyjemny sposób zażądał okazania starych paragonów. Najbardziej istotny był jego grymas twarzy. Pomimo ładnej pogody na podłodze były ślady błota. W sklepie panuje w pewnym stopniu samoobsługa. Ceny piwa są trochę wyższe niż w innych okolicznych sklepach.

Odwiedzałeś ostatnio 02 promila?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BACHUS

(4.00 )

Lord

(3.50 )

Wine Club

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem