Ztz Rybnik

( 0.50 )

Opinie (5)

Brak samochodu zmusił mnie do skorzystania z transportu

Brak samochodu zmusił mnie do skorzystania z transportu miejskiego. Na przystanku wszystko dobrze opisane, rozkład dokładny, przystanki opisane itp. Autobus przyjechał dokładnie na czas co mnie zaskoczyło, w środku było sporo wolnych miejsc siedzących. Kupiłem bilet o kierowcy a następnie rozkoszowałem się podróżą. Autobus czysty, kierowca uprzejmy, na miejsce dojechaliśmy punktualnie i bezproblemowo. Polecam bo wydane kilka złotych szybko się zwracają

W dniu dzisiejszym jechałem za autobusem obsługiwanym przez

W dniu dzisiejszym jechałem za autobusem obsługiwanym przez Związek Transportu Zbiorowego w Rybniku. Autobus linii 52 kursujący pomiędzy Rybnikiem a Żorami o godzinie 17.20 kierował się w stronę Żor. Ponieważ przystanek przy salonie meblowym Agata nie jest przystankiem na żądanie kierowca zobowiązany jest podjechać pod wiatę przystanka. Niestety kierowca postanowił nie zjeżdżać na zatoczkę pomimo tego, że widział kilka osób oczekujących na autobus. Ponieważ do ronda tworzył się korek do autobusu pobiegł jeden z oczekujących i tym samym zmusił kierowcę do zatrzymania się zatem wszyscy oczekujący pobiegli do drzwi pokonując trasę poprzez trawnik.

Odwiedzałeś ostatnio Ztz Rybnik?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem