Piekarnia AK Otrębusy Sklep

( 5.00 )

Opinie (2)

Super obsługa i jedzenie

Ja uwielbiam piekarnię w Pruszkowie- zawsze mają pyszne i świeże wypieki, nie ma lepszej w Pruszkowie.

Jeden z dwóch sklepów AK Otrębusy w Pruszkowie

Jeden z dwóch sklepów AK Otrębusy w Pruszkowie. Nieduży lokal znajduje się w dobrze widocznym miejscu, co na pewno działa na jego korzyść, jednak z racji powierzchni, bywa w środku dość tłoczno. W przypadku dłuższych kolejek do kasy, ludzie zasłaniają półki przez co trudno się zorientować co właściwie się na nich znajduje. Personel ubrany w firmowe stroje, jak w każdym sklepie tej firmy, jednak nie zachowują się tak, jakby im zależało na kliencie. Nie zawsze odpowiadają na przywitanie, jeszcze rzadziej na pożegnanie. Póki nie ma zbierze się więcej osób w kolejce panie zajmują się bardziej sobą niż klientem.

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnia AK Otrębusy Sklep?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem