DTS Przyjemne Przeprowadzki

( 0.95 )

Opinie (15)

Jeśli nie musicie, to nie korzystajcie

To jakaś kpina. Zamówienie dostarczone w zupełnie innym terminie niż było zaplanowane (podobno kierowca miał wolne). Na infolinii inna informacja o terminie niż na stronie DTS. Meble nie zabezpieczone ( DTS na stronie chwali się, że meble przyjeżdżają na paletach, owinięte folią i zabezpieczone pasami). Niestety ... porwany karton był jedynym zabezpieczeniem mebli To co po sobie zostawili dostawcy w mieszkaniu ... HORROR. Reklamacje odrzucają, bo nie ma podstaw do uznania. Przecież dostawa odbyła się, a że w innym terminie to już "szczegół".

Masakra

Najgorsza firma kurierska z jaką miałam wątpliwą przyjemność mieć do czynienia. Zmiana terminu dostawy sześć razy, kurierzy niekulturalni i bezczelni. Nigdy więcej! Nie polecam!

odradzam!!!!!!!!!!!!!

Mają głęboko w poważaniu ustalone terminy. Zmieniają bez żadnych konsultacji. Co ich obchodzi, że wziąłeś urlop by przyjąć przesyłkę w umówionym dniu. 2 godziny przed dostawą zadzwonią, że przesyłka jednak pojutrze bo nie zmieściła się w aucie. Ja się pytam kto planuje te dostawy? Ostatni raz korzystam z tej "firmy".

Koszmar i tragedia

Najgorsza firma z jakiej mialam nieprzyjemność korzystać, nie przyjeżdżają na czas, nie ma z nimi kontaktu, dostawa po prostu nie dotarła a mnie nikt nie raczył o tym poinformować. Brak kontaktu do kuriera, ciekawe czy w ogóle zamówienie dojdzie. Radzę odsyłać ich do sklepu i odebrać towar samemu

Dlaczego muszę dawać gwiazdki ???

Za tak nieprofesjonalną obsługę, za nieterminowość, za brak kultury dostawcy mam dać gwiazdki ?????? Narzucają terminy dostaw nie konsultując z klientem po czym w ogóle się nie pojawiają !!! To jak traktowany jest klient przez dostawców z Olsztyna, jaki bałagan pozostawiają po sobie ( co jest niezgodne z reklamą firmy DTS: zabezpieczenie towaru, wniesienie, rozpakowanie, drobny montaż, ustawienie i wyrzucenie zbędnych opakowań ). Mój drewniany stół dostarczono w przemoczonym kartonie, dostawcy stawiali warunki (dobra ocena w ankiecie, to zmontują stół). Przy okazji "przykleił im się do rąk" klucz do montażu stołu, który był w komplecie. Bałagan jaki pozostawili po sobie (mam zdjęcia) ... MASAKRA. Dyrektor ds. Jakości | DTS Transport nie widzi problemu. na stronie firmy same superlatywy :(

Takiej obsługi nie ma nigdzie

Koszmarna firma. Brak kontaktu z dostawcą (niby zepsuty telefon, a zdjęcie budynku zrobili "zepsutym telefonem"). Podjeżdżają pod adres kilka godzin wcześniej niż było zaplanowane. O godzinie zaplanowanej dostawy przysyłają info, że nie było Cię w domu. Kiedy będzie kolejna dostawa, otrzymujesz sprzeczne informacje.

MASAKRA

Nieprofesjonalna firma. Zamówienie nie zostało zrealizowane niby z mojego powodu. Kurier twierdzi, że nie było mnie w domu (choć od rana czekałam na dostawę mebli realizowaną przez DTS). SMS z informacją o dostawie w godz 8-20. Kurier nie poinformował mnie telefonicznie przed dostarczeniem przesyłki (mają w obowiązku wykonać telefon do klienta na 30 min przed dostawą). Kurier twierdzi, że miał awarię telefonu. Podjechał pod dom, zrobił zdjęcie klatki( adresu)i odjechał. Nie podjął próby dostarczenia, bo jak twierdzi był zepsuty domofon. Tylko akurat on miał problem z domofonem. Na infolinii usłyszałam, że łatwiej jest zrobić zdjęcie klatki adresu niż wnieść meble. TO KPINA!!! Na infolinii poinformowano mnie,że dostawa odbędzie się w poniedziałek (dziś jest piątek), a za chwilę otrzymałam sms z informacją o dostawie we wtorek. Kto mi zapłaci za trzy dni nieobecności w pracy?

Najgorsza firma transportota to DTS Transport Sp. zo.o

Dramat! W zyciu nie spotkalam tak nieprofesjonalniej, nierzetelnej, niekompetentnej firmy jak DTS Transport Sp. zo.o... masakra... Na Infolini nikt telefonu nie dbiera a jak juz odbierze to i tak nie ma nic do powiedzenia - bo oni nie maja pojeca co sie z przesylka dziej. Narzucaja terminy dostaw nie konsultujac z kientem po czym w ogole sie nie pojawiaj!!! Jak dla mnie firma albo do zamkniecia.

dostawa Wołomin .do du...y z takim dostawcą .

brak kontaktu , przesyłka nie dotarła na miejscekierowca umówił sie ze mną na drugi dzień - na drugi dzień okazało się że ma inną trasę , ,po 3 dniach wciąż nie mam zakupionej lodówki ,brak kontaktu z biurem obsługi - dopiero po 2 godz. na telefonie ktoś odebrał i po ustaleniu innego terminu w konkretnych godzinach otrzymałem sms o dostawie w takiej porze kiedy jestem w pracy . czy dojdzie do skutku dostawa to się okaże, nowy kierowca zgodził się dowieźć dostawę jak będę w domu.

Bardzo dobry kontakt telefoniczny od samego początku

Bardzo dobry kontakt telefoniczny od samego początku. Konkretnie i profesjonalnie. Polecam

Od samego początku przyjęcia zlecenia stały kontakt SMSowy

Od samego początku przyjęcia zlecenia stały kontakt SMSowy i telefoniczny. W dniu wyjazdu towaru otrzymałem numer telefonu kierowcy, 40min. przed dostarczeniem twaru kierowca zadzwonił do mnie osobiście. Pomimo, że panowie musieli na mnie czekać, brak zdenerwowania. Panowie uprzejmi wnieśli błyskawicznie towar do domu na 3 piętrze. Zadowolenie 100%!

Odwiedzałeś ostatnio DTS Przyjemne Przeprowadzki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Hestrans

(3.50 )

Parking Lider

(5.00 )

P4 Parking

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem