DTS Przyjemne Przeprowadzki

( 0.50 )

Opinie (24)

PORAŻKA

Jak można oceniać jakość, jeżeli żadna jakość w tej firmie nie istnieje. Termin dostawy przekładany osiem razy na minuty przed planowanym przyjazdem kuriera. Brak kontaktu. Na infolinii odbiera automat, nie ma szans się dodzwonić a irytuająca melodyjka zagłusza automatyczną sekretarkę. Ciężko mi ocenić, na ile to rażąca niekompetencja a na ile zwykli oszuści. OMIJAĆ!!!

Nie polecam

Jak już kilkoro soób pisało firma beznadziejna. Umówiony transport nie dotarł w wyznaczonych godzinach, brak kontaktu z kierowcą, na centrali też nic nie wiedzą. Omijajcie z daleka tą firmę.

Koszmar

Godzina przekładana kilka razy, przez cały dzień brak kontaktu z kierowca, centrala tez nie potrafiła się z nim skontaktować i nie miała żadnego pomysłu. Najgorsza firma transportowa,

Fatalna obsługa

Pracownicy firmy DTS niekompetentni. Nie porafią poradzić sobie z wniesieniem mebli bez uszkodzeń. Zniszczyli mi przedpokój a w ramach rekompensaty chcą mi zwrócić 140 zł. To jest bardzo zabawnie nie polecam firmy. Wprowadzają w błąd klienta i wypełniają za nich dokumenty nie informując o konsekwencjach.

Totalne Dno

To jest farsa A nie firma . Ustalone daty dostawy mają za nic , zmiany terminów dostawy dokonują sami bez informowania odbiorcy A i tak terminów zmian nie dotrzymują. Szczerze Odradzam

Tragedia

Najgorsza firma kurierska na jaką trafiłam. Sami zmieniają sobie datę odbioru, bez jakiekolwiek kontaktu. Nie poleca, nigdy więcej!!!!! Dałam pół gwiazdki ponieważ mniej się nie da.

Masakra

Najgorsza firma kurierska z jaką miałam wątpliwą przyjemność mieć do czynienia. Zmiana terminu dostawy sześć razy, kurierzy niekulturalni i bezczelni. Nigdy więcej! Nie polecam!

odradzam!!!!!!!!!!!!!

Mają głęboko w poważaniu ustalone terminy. Zmieniają bez żadnych konsultacji. Co ich obchodzi, że wziąłeś urlop by przyjąć przesyłkę w umówionym dniu. 2 godziny przed dostawą zadzwonią, że przesyłka jednak pojutrze bo nie zmieściła się w aucie. Ja się pytam kto planuje te dostawy? Ostatni raz korzystam z tej "firmy".

Jeśli nie musicie, to nie korzystajcie

To jakaś kpina. Zamówienie dostarczone w zupełnie innym terminie niż było zaplanowane (podobno kierowca miał wolne). Na infolinii inna informacja o terminie niż na stronie DTS. Meble nie zabezpieczone ( DTS na stronie chwali się, że meble przyjeżdżają na paletach, owinięte folią i zabezpieczone pasami). Niestety ... porwany karton był jedynym zabezpieczeniem mebli To co po sobie zostawili dostawcy w mieszkaniu ... HORROR. Reklamacje odrzucają, bo nie ma podstaw do uznania. Przecież dostawa odbyła się, a że w innym terminie to już "szczegół".

Takiej obsługi nie ma nigdzie

Koszmarna firma. Brak kontaktu z dostawcą (niby zepsuty telefon, a zdjęcie budynku zrobili "zepsutym telefonem"). Podjeżdżają pod adres kilka godzin wcześniej niż było zaplanowane. O godzinie zaplanowanej dostawy przysyłają info, że nie było Cię w domu. Kiedy będzie kolejna dostawa, otrzymujesz sprzeczne informacje.

MASAKRA

Nieprofesjonalna firma. Zamówienie nie zostało zrealizowane niby z mojego powodu. Kurier twierdzi, że nie było mnie w domu (choć od rana czekałam na dostawę mebli realizowaną przez DTS). SMS z informacją o dostawie w godz 8-20. Kurier nie poinformował mnie telefonicznie przed dostarczeniem przesyłki (mają w obowiązku wykonać telefon do klienta na 30 min przed dostawą). Kurier twierdzi, że miał awarię telefonu. Podjechał pod dom, zrobił zdjęcie klatki( adresu)i odjechał. Nie podjął próby dostarczenia, bo jak twierdzi był zepsuty domofon. Tylko akurat on miał problem z domofonem. Na infolinii usłyszałam, że łatwiej jest zrobić zdjęcie klatki adresu niż wnieść meble. TO KPINA!!! Na infolinii poinformowano mnie,że dostawa odbędzie się w poniedziałek (dziś jest piątek), a za chwilę otrzymałam sms z informacją o dostawie we wtorek. Kto mi zapłaci za trzy dni nieobecności w pracy?

Bardzo dobry kontakt telefoniczny od samego początku

Bardzo dobry kontakt telefoniczny od samego początku. Konkretnie i profesjonalnie. Polecam

Odwiedzałeś ostatnio DTS Przyjemne Przeprowadzki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Hestrans

(3.50 )

Parking Lider

(5.00 )

P4 Parking

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem