Apteka przy Biedronce

( 5.00 )

Opinie (9)

Personel bardzo miły

Personel bardzo miły, zaangażowany w wykonywaną pracę oraz ma indywidualne podejście do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Przede wszystkim osoby tam pracujące są cierpliwe, kompetentne oraz zawsze służą pomocą. Pracownicy okazują szczere zainteresowanie oraz uprzejmość i szacunek w stosunku do konsumentów. W asortymencie nie zawsze znajdują się produkty których oczekuję, jednakże apteka wzbudza zaufanie terminowym wykonywaniem i realizowaniem złożonych zamówień w takim wypadku. Czas obsługi zwykle jest długi jednak nie wynika to z winy zamkniętych stanowisk, bo wszystkie lub znaczną większość z nich jest otwarta, lecz z kolejek które świadczą o tym, że klienci chętnie wracają w to miejsce. Ceny są bardzo przystępne. Pomieszczenie jest czyste, zadbane oraz klimatyzowane co sprzyja oczekiwaniu na swoja kolej.

Apteka znajduje się w bardzo dobrym miejscu

Apteka znajduje się w bardzo dobrym miejscu. Wewnątrz czysto, panuje porządek. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Dostępne wszystkie podstawowe leki. Nie wiem jak sytuacja ma się w przypadku jakichś leków specjalistycznych. Czas obsługi akceptowalny - dość krótki. Ceny leków porównywalne jak w innych aptekach.

Sklep zadbany i czysty

Sklep zadbany i czysty. Personel bardzo pomocny i kompetentny. Obsługa na kasie bardzo miła, sprawna i szybka pomimo bardzo dużego ruchu.

Przed apteką znajduje się parking na kilkanaście

Przed apteką znajduje się parking na kilkanaście samochodów. Nie miałem problemu z zaparkowaniem. Przed apteką było czysto. na ternie apteki również było czysto. Czynne było jedno stanowisko kasowe, co w zupełności wystarczyło, gdyż było tylko dwóch klientów. Farmaceuta ubrany był w biały fartuch. Leki i preparaty medyczne na półkach poukładane były starannie. Przy większości z nich znajdowały się podane ceny. Promocje były dobrze widoczne. Obsługa była miła i bardzo kompetentna. Farmaceuta poświęcił mi kilka minut na wyjaśnienie zasady działania niektórych preparatów. Ateka jest godna polecenia.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka przy Biedronce?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem