Apteka przy Biedronce

( 5.00 )

Opinie (9)

Personel bardzo miły

Personel bardzo miły, zaangażowany w wykonywaną pracę oraz ma indywidualne podejście do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Przede wszystkim osoby tam pracujące są cierpliwe, kompetentne oraz zawsze służą pomocą. Pracownicy okazują szczere zainteresowanie oraz uprzejmość i szacunek w stosunku do konsumentów. W asortymencie nie zawsze znajdują się produkty których oczekuję, jednakże apteka wzbudza zaufanie terminowym wykonywaniem i realizowaniem złożonych zamówień w takim wypadku. Czas obsługi zwykle jest długi jednak nie wynika to z winy zamkniętych stanowisk, bo wszystkie lub znaczną większość z nich jest otwarta, lecz z kolejek które świadczą o tym, że klienci chętnie wracają w to miejsce. Ceny są bardzo przystępne. Pomieszczenie jest czyste, zadbane oraz klimatyzowane co sprzyja oczekiwaniu na swoja kolej.

Apteka znajduje się w bardzo dobrym miejscu

Apteka znajduje się w bardzo dobrym miejscu. Wewnątrz czysto, panuje porządek. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Dostępne wszystkie podstawowe leki. Nie wiem jak sytuacja ma się w przypadku jakichś leków specjalistycznych. Czas obsługi akceptowalny - dość krótki. Ceny leków porównywalne jak w innych aptekach.

Sklep zadbany i czysty

Sklep zadbany i czysty. Personel bardzo pomocny i kompetentny. Obsługa na kasie bardzo miła, sprawna i szybka pomimo bardzo dużego ruchu.

Przed apteką znajduje się parking na kilkanaście

Przed apteką znajduje się parking na kilkanaście samochodów. Nie miałem problemu z zaparkowaniem. Przed apteką było czysto. na ternie apteki również było czysto. Czynne było jedno stanowisko kasowe, co w zupełności wystarczyło, gdyż było tylko dwóch klientów. Farmaceuta ubrany był w biały fartuch. Leki i preparaty medyczne na półkach poukładane były starannie. Przy większości z nich znajdowały się podane ceny. Promocje były dobrze widoczne. Obsługa była miła i bardzo kompetentna. Farmaceuta poświęcił mi kilka minut na wyjaśnienie zasady działania niektórych preparatów. Ateka jest godna polecenia.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka przy Biedronce?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem