EOS Investments Poland GmbH

( 0.50 )

Opinie (1)

Firma EOS Investments Poland ma swoją siedzibę w Hamburgu

Firma EOS Investments Poland ma swoją siedzibę w Hamburgu, ale działa na terenie Polski reprezentowana przez Navi Lex z Wrocławia. EOS zajmuje się wykupem przeterminowanych długów m.in. od TP S.A a następnie poprzez E-Sąd w Lublinie dąży do ich wyegzekwowania. Wykorzystuje jedynie niewiedzę prawną Polaków, którzy beż żadnych sprzeciwów płacą im pieniądze. Jest to niesyety zgodnie z prawem w tym kraju lecz całkowicie pozbawione jakichkolwiek zasad etyki, bardziej kojarzy się z cwaniactwem i wykorzystywaniem niewiedzy potencjalnych klientów.

Odwiedzałeś ostatnio EOS Investments Poland GmbH?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem