Jakość Obsługi

Circle K (dawniej Statoil)

( 4.00 )

Opinie (2037)

Szybko i sprawnie

Wizyta na stacji przejazdem, tankowanie. Stacja czysta i zadbana, brak zastrzeżeń do towaru i ekspozycji. Obsługa miła, kasjer powitał mnie i pożegnał miłym tonem i grzecznym uśmiechem. Nie zapytał podczas obsługi o kartę na punkty, po transakcji i wystawieniu rachunku, kiedy sam spytałem o możliwość doliczenia punktów poinformował mnie, że jest już po transakcji i nie można doliczyć punktów. Poza tym brak problemów i zastrzeżeń.

przemiła obsługa

Obsługa na tej stacji jest zawsze miła, uśmiechnięta. Już od wejścia sprzedawcy uśmiechają się do klienta.

Świetna obsługa, przyjazna stacja

Stacja, z której na co dzień korzystam. Zawsze są wszystkie czynne dystrybutory paliwa. Małe kolejki. Świetna lokalizacja stacji benzynowej. Wysoka kultura personelu. Pracownik sklepu za każdym razem proponuje paragon lub fakturę. Sklep z szerokim asortymentem, zawsze jest dobrze zaopatrzony w produkty. Toalety są schludne i czyste.

Odwiedzałeś ostatnio Circle K (dawniej Statoil)?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.80 )

BP

(4.30 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem