4web

( 5.00 )

Opinie (1)

4web to mój dostawca internetowy

4web to mój dostawca internetowy. W sobotę rano po godz. 10 okazało się, że nie mam dostępu do Internetu. Wykonałem więc telefon do działu pomocy technicznej (helpdesk) dostawcy, który działa 7 dni w tygodniu w godzinach 8-24. Odebrał sympatyczny pracownik, który poinformował mnie o przyczynie braku Internetu. Okazało się, że jak jeszcze spałem, rano na moim osiedlu nie było prądu, przez co zawiesił się serwer. Pan poinformował mnie jednak dokładnie, że pracownik techniczny udał się już do serwera i Internet powinienem mieć najpóźniej za godzinę. Jak się później okazało dostęp do Internetu miałem już po 20 minutach od wykonania telefonu. To już bodajże mój trzeci telefon do helpdesku 4web w ciągu ostatnich 2 lat odkąd tu mieszkam i zawsze uzyskuję rzetelną i fachową odpowiedź. Polecam tego dostawcę Internetu mieszkańcom Łodzi nie tylko za świadczoną jakość obsługi, ale również za cenę, która jest niższa niż u konkurencji. Za łącze 1536 kb/s płacę bowiem jedynie 45 zł brutto. Mam też dostęp do elektronicznego biura obsługi klienta, który umożliwia mi pełny dostęp do podglądu usług, rozliczeń, itp.

Odwiedzałeś ostatnio 4web?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.14 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem