Rower-Sport

( 5.00 )

Opinie (4)

Sklep rowerowy mieszczący się przy ulicy Planty 12 jest

Sklep rowerowy mieszczący się przy ulicy Planty 12 jest jedynym autoryzowanym dealerem rowerów marki Scott w Kielcach. Oprócz firmowego asortymentu znajdziemy tu także markę Author. Szeroki asortyment opiera się głównie na produktach firmowych Scott'a. Można tu kupić rowery, części, akcesoria, okulary, buty, odzież oraz skorzystać z serwisu. Fachową poradą służy małżeństwo - czyli właściciele sklepu. Istnieje możliwość zakupienia sprzętu w systemie ratalnym. Przy kupnie można też liczyć na niewielki upust, warto więc się targować. Sprzęt MTB składany jest na miejscu - zajmuje się tym właściciel. Jeśli nie znajdziecie Państwo czegoś odpowiedniego dla siebie, można przejrzeć katalog i w miarę możliwości magazynowych zamówić odpowiedni produkt. Należy jednak podkreślić, że sklep ten oferuje asortyment zawężony do marki Scott i Author. Nieliczne wyjątki dotyczące innych marek odnajdziemy w zasadzie tylko w akcesoriach.Plusy: profesjonalny serwis rowerowy, miła i fachowa obsługa, umiejscowienie sklepu w centrum Kielc (blisko deptaka ul. Sienkiewicza), cennik zgodny z zaleceniami Scotta,wyprzedaże związane z zakończeniem sezonu lub zmianą kolekcji. Minusy: ceny które dotyczą markowych produktów, ale dla znawców nie są one przeszkodą.

Odwiedzałeś ostatnio Rower-Sport?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.17 )

GO Sport

(3.79 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem