ABM

( 5.00 )

Opinie (1)

Planowaliśmy Ślub

Planowaliśmy Ślub, więc nadszedł czas, żeby rozejrzeć się za kamerzystą. Jak każde przyszłe małżeństwo chcieliśmy uwiecznić tak ważne dla nas chwile. Agencja ABM znajduje się niedaleko naszego miejsca zamieszkania, dlatego przejeżdżając koło niej prawie codziennie zapadła nam w pamięć. Niestety lokalizacja agencji nie jest za dobra, ponieważ ciężko jest z zaparkowaniem samochodu. Znajduje się przy ruchliwej ulicy, więc jeżeli już znajdziemy miejsce obok agencji, ciężko jest później wyjechać. Ale nie w tym rzecz. Wchodząc do lokalu przywitały nas dwie Panie: matka z córką. Od razu poprosiły, żebyśmy usiedli. Przedstawiając naszą sytuację od razu przedstawiły nam swoją ofertę. Cena trochę szokowała, ale jeżeli chodzi o takie ważne świadczenie, to nie było co żałować. W końcu tylko raz w życiu korzysta się z takich usług na taką okazję. Pani poinformowała nas o każdym szczególe pokazując nawet przykład nagrania filmu ze Ślubu. Słuchając dalszych informacji byliśmy już pewni wyboru. Zdecydowaliśmy się od razu, więc Pani przeszła do konkretów. Wyszliśmy z agencji zadowoleni i pewni dobrej decyzji. I nie żałujemy do dzisiaj, ponieważ mamy bardzo dobry jakościowo film i cudowną pamiątkę.

Odwiedzałeś ostatnio ABM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AGFA

(5.00 )

Kodak

(3.89 )

Fotojoker

(2.76 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem