Kornelówka

( 3.00 )

Opinie (3)

Jestem bardzo zadowolona z Kornelówki

Jestem bardzo zadowolona z Kornelówki. Faktycznie, zgodnie z obietnicami uczą dzieci myślenia, a nie wkuwania na pamięć. Szczególnie jestem zadowolona z nauki angielskiego, p. Ola to świetna nauczycielka. Moje dziecko napisało egzaimn Cambridge prawie na maksa! Nie żałuję, że posłałam dziecko do prywatnej szkoły, zrobiłabym to jeszcze raz.

Kornelówka szkoła prywatna umieszczona w parku a właściwie

Kornelówka szkoła prywatna umieszczona w parku a właściwie w okolicy malego parku z własnym boiskiem Budynek szkoły to dawne przedszkole. Swietnie urządzona, monitoring, przeszkolone klasy. Klasy składające się maksymalnie z 15uczniów. Dzieci maja zapewnioną opiekę od 7- 17.Myśle,że każdy rodzic, gdyby tylko miał takie możliwości finansowe zapisałby dziecko do tego typu szkoły. Może tylko czesne jest powalające, ale za czas i ilość zajęć chyba cena nie jest aż tak wysoka.

Odwiedzałeś ostatnio Kornelówka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych im. J.Piłsudskiego

(4.00 )

Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej

(0.50 )

Liceum Ogólnokształcące VI w Łodzi

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem