Jakość Obsługi

Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK)

( 4.04 )

Santander Bank Polska S.A. (do 7 września 2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) jest trzecim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Główną wartością banku jest satysfakcja klienta i najlepsze spełnienie jego oczekiwań , co potwierdza szereg zdobytych nagród m.in. Gwiazda Jakości Obsługi, Złoty Bankier czy tytuł Najlepszy Bank w Polsce.

Opinie (3415)

Ok.

Jeśli chodzi o oddziały banku Santander, jest dobrze, a nawet przyzwoicie. Lecz jeśli trafi się na niekompetentnego pracownika w punkcie kredytowym sklepu - co miałem okazję ostatnio doświadczyć - to kompetencja obsługi woła o pomstę do nieba. Organizacja natomiast, wygląd oddziałów, oferta nie budzi zastrzeżeń.

Obsługa na bardzo uprzejmym poziomie

Dzwoniąc na infolonieę w celu zmiany konta o dwch ób bsługuących uzyskałem raczej pełna widomość. 1osoba tylko gdy nie była w stanie dokończyć sprawy rzełaczyła mnie do 2, po krótkim dość oczekiwaniu ja na warumki infolinni polskich banków uzupełniła informację w pełn. Jakśc połączenia dorba równiez.

Bardzo dobra jakość obsługi

Zostałam przywitana przy wejściu oraz od razu zaproszona do stanowiska. Doradca zapoznał się z moją sprawą i pokierował mnie do odpowiedniego praciwnika. Na każdym etapie obsługi doradcy byli kompetentni. Oddział czysty, doradcy dobrze się prezentowali.

Rewelacyjna obsługa !

Celem mojej wizyty w banku było założenie konta osobistego. Wystrój jak i czystość oddzielnego pokoju, w którym mnie obsługiwała młoda i sympatyczna Pani był na wysokim poziomie. Pani prowadziła rozmowę w sposób formalny, ale bardzo zrozumiały. Potrafiła odpowiedzieć na każde moje zadane pytanie. Wyszedłem z banku z nowy kontem i uśmiechem na twarzy.

Rewelacyjnie.

Jestem klientem tego banku od bardzo dawna. Pracują tam ludzi, którzy chcą pomóc, traktują klientów indywidualnie. Bank podąża za trendami panującymi na rynku. Jest bardzo innowacyjny. Gorąco polecam.

Super

Dziś odwiedziłem bank celem zmiany dowodu. Na wejściu Czekała miła pani, która spytała w jakiej sprawie przyszedłem i skierowała mnie na stanowisko. Pani, która obsługiwał moja sprawę była bardzo uprzejma oraz sprawnie pomogła mi załatwić moja sprawę. Bank oceniam bardzo dobrze, dla klientów jest dostępna darmowa kawa która umila czas oczekiwania, obsługa bardzo sympatyczna i pełna wiedzy, z bardzo dobrym podejściem do każdego klienta. W oddziale czysto, przytulnie, wygodnie miejsca w poczekalni.

Rewelacyjnie.

Sprawy są rozstrzygane na korzyć klienta. Super podejście!

Rewelacyjnie.

Pracownicy zwracają uwagę na klienta tuż po jego wejściu, nawiązują kontakt wzrokowy, zależy im na tym aby klient poczuł się zauważony. Chwilę po wejściu jeden z pracowników pyta klienta w jakiej sprawie przyszedł i przekierowuje do doradcy u którego daną sprawę może zalatwic. Dzięki temu klient czuję się ważny, niezależnie od tego w jakiej sprawie przyszedł.

Odwiedzałeś ostatnio Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK)?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.75 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.89 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem