Opinie użytkownika (14)

Zawsze, gdy potrzebowałam...
Zawsze, gdy potrzebowałam pomocy czy porady - otrzymywałam ją bez kłopotu a panie ekspedientki z uśmiechem doradzały. Polecam

Jooly

31.12.2021

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio przy zamówieniu...
Ostatnio przy zamówieniu niewłaściwie zaznaczyłam adres paczkomatu i starałam się po godzinie - więc jeszcze nie mogło być skompletowane zamówienie - zmienić na właściwy (inna miejscowość), ale okazało się, że nie można takiej zmiany dokonać. Każdy ma prawo się pomylić i zmiana powinna być możliwa - nie jest w BONPRIX

Jooly

31.12.2021

bonprix.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
najlepszy sposób dostawy...
najlepszy sposób dostawy przesyłek. Polecam

Jooly

31.12.2021

InPost

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kurier nie wywiązał...
Kurier nie wywiązał się ze zobowiązania, wprowadzał w błąd w temacie kontaktu - stwierdził, że nie zastał nikogo w domu a nie skontaktował się z domownikami

Jooly

31.12.2021

DHL

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Poczta Polska pobiera...
Poczta Polska pobiera opłaty za dostarczenie przesyłek, informuje o terminie dostarczenia przesyłki a następnie - w moim przypadku bez awizowania - prosi o odbiór w placówce. Za co zapłaciłam? Sytuacja kilkukrotna

Jooly

31.12.2021

Poczta Polska

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super. Jestem zadowolona...
Super. Jestem zadowolona z obsługi sposobu załatwienia sprawy. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Jooly

04.07.2017

PZU

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Oceniam...
Bardzo dobrze. Oceniam średnio całokształt obsługi w mojej sprawie.Obsługująca mnie osoba nie była w stanie udzielić mi wyczerpujących informacji n/t mojego problemu. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Jooly

04.07.2017

AXA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Miła, klimatyczna restauracja....
Miła, klimatyczna restauracja. Niewielkie pomieszczenie, sala usytuowana w piwnicach pod Ratuszem miasta. Przystępne ceny, miła obsługa. Wygodne fotele. Można wypić dobrą kawę bądź herbatę. Zjeść przyzwoity posiłek. Smaczne desery - generalnie można tu miło spędzić czas, spokojnie porozmawiać i smacznie zjeść. Polecam lokal - wizyta na pewno będzie satysfakcjonująca. Szczególnie, że w Jaworze nie ma już miejsc takich, jak Ratuszowa. Spacer zwieńczony smaczna kawą będzie doskonałym sposobem na niedzielne popołudnie.

Jooly

08.01.2014
Nie zgadzam się (0)
WitamJak większość ludzi...
WitamJak większość ludzi przed świętami Bożego Narodzenia szukałam prezentów. W TESCO chciałam kupić kilka rzeczy. Na stoiskach przemysłowych i z odzieżą był duży wybór. Znalazłam rękawiczki, takie z odkrytymi palcami, ale z "czapeczką" na nie, którą można założyć w razie potrzeby. Cena widoczna na wieszaku opiewała na 22 zł. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po powrocie do domu okazało się, że zapłaciłam za owe rękawiczki nie 22 a 35 zł. Różnicy w cenie nie zauważyłam od razu, robiłam bowiem duże zakupy świąteczne. Przy stoisku tez nie sprawdziłam, nie przyszło mi do głowy, że ceny będą się różniły. W domu przyjrzałam się dokładnie zakupionemu towarowi i wtedy okazało się, że na starą cenę - tę 22 zł - naklejona była nowa, w wysokości 35 zł. Uszkodziłam rękawiczkę przy rozpakowywaniu i zmuszona byłam - mimo wysokiej ceny - na szybki zakup kolejnej pary. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po wejściu do marketu okazało się, że owe rękawiczki są w nowej cenie - znacznie niższej nawet od pierwotnej. Kosztowały w Wigilię już tylko... 11 zł. To Się chyba nazywa "MANIPULOWANIE CENAMI". Jestem całą sytuacją nieco zniesmaczon.

Jooly

08.01.2014

Tesco

Placówka

Jawor, Poniatowskiego 17

Nie zgadzam się (0)
Ekspozycja towaru całkiem...
Ekspozycja towaru całkiem dobra. Czystość sklepu w normie.Bardzo duzy asortyment i ogromna zaleta - można zrobić zakupy od spożywczych, poprzez mięsne, odzież , RTV i inne, potrzebne w gospodarstwach domowych rzeczy.

Jooly

26.11.2013

Auchan

Placówka

Legnica, Roberta Schumana 11

Nie zgadzam się (0)
Poziom obsługi w...
Poziom obsługi w marketach "Biedronka" moim zdaniem podniósł się znacznie. Sala sprzedażowa jest jakby bardziej przestrzennie wykorzystana. Ekspozycja towarów bardzo dobra, sprzedawcy kompetentni. Usmiech gości w "Biedronce" to się czuje :)

Jooly

26.11.2013

Biedronka

Placówka

Boguszów-Gorce, Traugutta 12

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjna działalność! Mały...
Rewelacyjna działalność! Mały sklepik z rękodziełem. Można tu kupić rózne wyroby szydełkowe, robótki na drutach wykonane, ręczne wyroby z papieru i naprawde bardzo ładne, ciekawe, wutworzone przez rękodzielników prace. Pomysł na otwarcie takiego sklepiku to przysłowiowy "strazł w dziesiątkę'. Pani prowadząca sklepik doskonale sie orientuje w asortymencie i potrafi podpowiedziec, pomóc w wyborze wyrobu, prezentu, pamietki. Asortyment - jak wyżej wspomniałam - to wyroby reczne. Ale ich wybór jest niesamowicie duży: od wyrobów szydełkowych, prac wykonanych na drutach poprzez obrazy w róznych technikach, rzeźby, płaskorzeźby, makramy, recznie wytwarzana bizuterię, ozdoby okazjonalne i całoroczne az do malowanych recznie widokówek i kartek okazjonalnych. Polecam z całą odpowiedzialnością. Jesli ktoś bedzie w okolicy - musi odwiedzic ten mały sklepik połozony przy pl.Wolności, obok wejścia do Parku Pokoju w Jaworze.

Jooly

19.11.2012

PQ-ART

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Otrzymałam telefoniczna ofertę...
Otrzymałam telefoniczna ofertę ubezpieczenia. Pani przekazała mi wiele interesujących informacji. Zdecydowałam sie na ubezpieczenie, ale po czasie postanowiłam z niego zrezygnować. Okazało się, że przekazane wiadomości były niepłne i miałam spory problem, aby zrezygnować z ubezpieczenia, choć wg słow pani z telefonu nie powinno być kłopotów. Pośredniczy w tej formie ubezpieczenia ALIOR Ban, którego usługi bardzo sobie cenię. Ubezpieczycielem jest firma AXA. To jest wprowadzanie klienta w błąd. Przestrzegam, przed załatwianiem takich spraw za posrednictwem telefonu. Niedopowiedzenia działają na niekorzyść klienta.

Jooly

11.08.2012

AXA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do placówki sprzedawca bezzwłocznie zapytał, czy i jak może pomóc.Szukałam telewizora.Wyeksponowanych było bardzo wiele różnych egzemplarzy. Jednak sprzedawca był kompetentny i posiadał wiedzę z interesujacego mnie zakresu. Doradzał, który TV był by odpowiedni i w jaki sposób okreslic potrzebna wielkość ekranu, zaleznie od wielkości pomieszcenia, w którym miał by być zainstalowany.Przekazał wiele informacji w przystępny i b.grzeczny sposób.Sporządził symulację płatności. Polecam tę placówkę.

Jooly

18.07.2012

NEONET

Placówka

Jawor, Rynek 37

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi