Opinie użytkownika (4)

Podczas ostatniej wizyty...
Podczas ostatniej wizyty spotkałam się z pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Zarówno Pani na sali sprzedaży jak i przy obsłudze sprzedaży ratalnej były sympatyczne, miłe i posiadały ogromną wiedzę. Dzięki temu mogłam wybrać idealny telefon i ofertę ratalną skrojoną do moich potrzeb.

Klient_lTYg

29.09.2021

Media Markt

Placówka

Wrocław, ul. Legnicka 58

Nie zgadzam się (0)
Od samego ranka...
Od samego ranka można liczyć na świeże pieczywo, uśmiech pracownika oraz bardzo bogatą ofertę produktów spożywczych. Sklep jest utrzymany w porządku, a pracownicy cały czas dbają o czystość. Są również pozytywnie nastawieni do klienta i wychodzą na przeciw potrzebą klienta.

Klient_lTYg

08.09.2021

Aldi

Placówka

Wrocław, Szybowcowa 7

Nie zgadzam się (0)
Jestem zawiedziona obsługą...
Jestem zawiedziona obsługą jaka mnie spotkała podczas zakupów w tym sklepie. Sprzedawcy na sali sprzedaży byli mało widoczny oraz nie zainteresowani pomocą. Prosząc o pomoc w odnalezieniu rozmiaru została poinformowana, że mogę sama sprawdzić na tablecie dostępnym na początku sklepu. Zostałam pozostawiona sama sobie. Po sprawdzeniu dostępności rozmiaru, w tym salonie poprosiłam o pomoc ekspedientkę w odnalezieniu pary. Niestety ponownie został poinformowana, że muszę sama odnaleźć obuwie. Został przedstawiony jedynie obszar w jaki mogą się znaleźć, a ekspedientka się oddaliła. Spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym podejściem pracownika do swojej pracy. Plusem wizyty była rozmowa przy kasie, podczas której zostały mi zaproponowane różne możliwości zabezpieczenia obuwia przed obtarciami pięt.

Klient_lTYg

24.08.2021

CCC

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (0)
Jestem niesamowicie zadowolona...
Jestem niesamowicie zadowolona z zakupów w tym sklepie. Chce bardzo podziękować za profesjonalne podejście i ogromna wiedzę. Została mi przedstawiona szeroka oferta obuwia sportowego oraz udało się wybrać odpowiednie obuwie. Podczas płatności przy kasie zostały mi zaproponowane odpowiednie środki do czyszczenia obuwia oraz impregnacja od razu na miejscu. Jest to bardzo komfortowa oraz szybka usługa. Całość nie trwała dłużej niż rozmowa sprzedażowa. Wizyta w tym salonie była czystą przyjemnością.

Klient_lTYg

24.08.2021

DEICHMANN

Placówka

Wrocław, Krzywoustego 110

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi