Opinie użytkownika (9)

Sklep Żabka to...
Sklep Żabka to miejsce, które zwykle kojarzyło mi się z wygodą i szybkimi zakupami. Niestety, moje ostatnie doświadczenia w tym sklepie pozostawiły wiele do życzenia. Jednym z głównych problemów, z którymi się spotkałem, są wysokie ceny. Pomimo że rozumiem, że sklepy tego typu mogą być nieco droższe ze względu na swoją lokalizację i dostępność, ceny produktów w Żabce wydają się być nieproporcjonalnie wysokie. W porównaniu z innymi sklepami spożywczymi, często widziałem tam produkty o cenach o wiele wyższych, co skutecznie zniechęcało mnie do robienia zakupów. Dodatkowo, zauważyłem problem z niezgodnością cen na półkach z tymi przy kasie. Jest to bardzo frustrujące, gdyż zakładając, że cena na półce jest właściwa, okazuje się, że przy kasie jest inna, często wyższa. W takiej sytuacji zmuszony jestem do podjęcia decyzji – albo zapłacenia wyższej ceny, albo porzucenia produktu, co jest równie niezadowalające. Ogólnie rzecz biorąc, moje doświadczenia ze sklepem Żabka nie były satysfakcjonujące. Pomimo jego wygody i dostępności, wysokie ceny oraz niezgodność cen na półkach z cenami przy kasie sprawiają, że coraz rzadziej decyduję się na zakupy w tym sklepie. Mam nadzieję, że w przyszłości te problemy zostaną rozwiązane, aby Żabka mogła odzyskać swoją reputację jako miejsce wygodnych i przyjemnych zakupów.

Klient_rnK3T

21.03.2024

Żabka

Placówka

Katowice, 3 Maja 6-8

Nie zgadzam się (0)
Dziś miałam okazję...
Dziś miałam okazję odwiedzić placówkę Rossmann i chciałabym podzielić się moimi spostrzeżeniami. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z jakości obsługi oraz szerokiego asortymentu dostępnych produktów. Personel był przyjazny i pomocny, co zawsze dodaje do pozytywnego doświadczenia zakupowego. Jednakże, muszę zaznaczyć, że dość rozczarowana byłam brakiem jednego z produktów, który specjalnie przyszłam zakupić. Mimo że był on wymieniony jako dostępny w ich systemie, okazało się, że nie było go na półce. To trochę zaskakujące, zwłaszcza w przypadku tak dużej sieci drogeryjnej jak Rossmann. Mam nadzieję, że jest to jednorazowa sytuacja i nie stanowi standardu dla tej placówki. Mimo tego incydentu, nadal polecam tę placówkę z uwagi na ogólną jakość obsługi i asortyment dostępnych produktów. Mam nadzieję, że w przyszłości będą podejmowane kroki w celu poprawy zarządzania stanem magazynowym, aby uniknąć podobnych sytuacji dla innych klientów.

Klient_rnK3T

21.03.2024

Rossmann

Placówka

Katowice, Kościuszki 229

Nie zgadzam się (0)
Mam ogromną przyjemność...
Mam ogromną przyjemność podzielić się moim wrażeniem z wizyty w placówce Zara. Od samego wejścia czułam się mile widziana i doceniona jako klientka. Personel był niezwykle uprzejmy i pomocny, zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania i udzielić mi wsparcia w wyborze ubrań. Co więcej, atmosfera w sklepie była bardzo przyjazna i relaksująca, co sprawiło, że zakupy stały się prawdziwą przyjemnością. Asortyment ubrań był imponujący - od najnowszych trendów po klasyczne i eleganckie modele, znalazłam tam coś dla siebie na każdą okazję. Nie mogę też nie wspomnieć o czystości i porządku w placówce - wszystko było schludnie ułożone, co ułatwiło mi znalezienie tego, czego szukałam. Podsumowując, wizyta w placówce Zara była dla mnie wyjątkowym doświadczeniem zakupowym, które z pewnością będę chciała powtórzyć. Dziękuję za świetną obsługę i doskonałe produkty.

Klient_rnK3T

21.03.2024

Zara

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Niestey, ale to...
Niestey, ale to było prawdopodobnie moje ostatnie zamówienie w tym lokalu. Nie dość, że czas oczekiwania przedłużył się o ponad godzinę to zamówienie przyjechało zimna, niesmaczne, a co najgorsza zostalo pomylone. Zamiast otrzymać dowolną rekompensatę za tak długie opóznienie, nawet nie uslyszałem przepraszasm. Serdecznie nie polecam.

Klient_rnK3T

03.02.2024

Pizza Hut

Placówka

Bielsko-Biała, Żółkiewskiego 16

Nie zgadzam się (0)
Po raz pierwszy...
Po raz pierwszy byłem w tym gabinecie. Wchodząc rzucił mi się w oczy porządek i blask panujący w gabinecie. Krzesła były czyste i wygodne. czułem się komfortowo. Pani dentystka fachowo czyniła powinność. jej kompetencje nie sprawiały zastrzeżeń. Błyskawicznie i bez zarzutów mój ząb został wyleczony. Dentystka tak jak jej pomocniczka były ubrane w śnieżnobiałe fartuchy . Co prawda cena była wygórowana, jednak precyzja wykonania i komfort muszą tyle kosztować. Zadziwił mnie również szeroki rozpis usług świadczonych w tym gabinecie, co napewno jest na plus. Serdecznie polecam.

Klient_rnK3T

02.02.2024

Dentysta

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Moja wizyta na...
Moja wizyta na stacji paliw była bardzo pozytywna . Sprzedawca przywitał mnie uśmiechem i słowami ,, dzień dobry” . Uwielbiam uśmiech na twarzy drugiego człowieka, zawsze go odwzajemniam i mój dzień staje się lepszy. Na sali obsługi panuje ład i porządek. Wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W toalecie też było czyściutko. Wrócę tam ponownie.

Klient_rnK3T

02.02.2024

ORLEN

Placówka

Żywiec, Sienkiewicza 89

Nie zgadzam się (0)
Przed wejściem do...
Przed wejściem do marketu znajduje się obszerny parking dla klientów, na parkingu czysto żadnych śmieci ani opakowań. Z daleka widoczny jest szyld sklepu. Przed drzwiami wejściowymi równo ułożone wózki na zakupy, wszystkie puste bez śmieci, oraz pozapinane na zameczki. Drzwi wejściowe czyste i zapraszające do wejścia i zrobienia zakupów. Po wejściu przy napotkaniu ekspedientki, zauważalny uśmiech grzecznościowy, oraz uprzejme Dzień Dobry, wyczuwalne jest lekkie zatrzymanie przy kliencie, sugerujące że w razie pytania chętnie pomoże.Wszystkie ekspedientki ubrane jednakowo i czysto. Wewnątrz podłoga czysta, ceny artykułów widoczne i poukładane, asortyment poukładany, nie widać żadnych braków, równo po rozwieszane reklamy promocyjne. Kosze z towarem posegregowane i poukładane. Jasno w sklepie, oraz wszędzie można spotkać ekspedientkę którą można poprosić o pomoc. Brak kolejek przy kasach, podczas zmiany kasjerki nie odczuwalne żadne opóźnienie. Przed rozpoczęciem kasowania produktów przez kasjerkę, nawiązuje ona kontakt wzrokowy z klientem witając się " Dzień Dobry ", podczas kasowania proponuje promocyjne produkty i korzystniejszy zakup. Na koniec Dziękując za zakupy i zapraszając ponownie. Bardzo pozytywna placówka i personel. Godny polecenia

Klient_rnK3T

01.02.2024

Kaufland

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Została mi otrzymana...
Została mi otrzymana pomoc przy zakupie telewizora. Uprzejmy Pan spędził ze mną ponad 30 minut na wybieraniu idealnego pod względem moich kryteriów sprzętu. Została mi zaproponowana jak najlepsza oferta dodatkowej gwarancji, z której skorzystałem. Serdecznie polecam

Klient_rnK3T

01.02.2024

RTV EURO AGD

Placówka

Katowice, 3 Stawy - Centrum Handlowe ul. Pułaskiego

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa. Została...
Bardzo miła obsługa. Została mi otrzymana pomoc przy zakupie telewizora. Uprzejmy Pan spędził ze mną ponad 30 minut na wybieraniu idealnego pod względem moich kryteriów sprzętu. Została mi zaproponowana jak najlepsza oferta dodatkowej gwarancji, z której skorzystałem. Serdecznie polecam

Klient_rnK3T

01.02.2024

RTV EURO AGD

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi