Wygląda na to , że o dziwo sprzedawczyni niezbyt zależy , żeby sprzedać towar.
Gdy wzięłam mało "nie miała wydać ", gdy dobrałam towar już drobne się znalazły....
Pierwsze wrażenie co do obsługi - na minus : wchodzę i zamiast dzień dobry , czy gotowości do pomocy widzę i słyszę zacięte prywatne rozmowy jednych na sklepie pracowników .
Widocznie brakuje im klientów , bo podczas akcji promocyjnej zostałam dosłownie wciągnięta do środka .Na szczęście potem już atmosfera była miła , zrobiono mi sprawnie badanie .
Jednak zauważyłam że dobór oprawek odbywa się na zasadzie "pokażemy co mamy " , zamiast "pokażemy co pani pasuje do kształtu twarzy itp.".
Jeśli klient wcześniej nie sprawdził sobie ,nie dowiedział się co mu pasuje może wyjść stamtąd -o ile nie jest bardzo asetywny - z okularami , co do których usłyszał od kilku wtórujących szefowej pracownic , że "pięknie w nich wygląda ", a od bliskich coś zupełnie sprzecznego ...
Kolejna żabka , w której pracownik wydaje się nie mieć pojęcia o promocjach , o których na terenie jego sklepie są informacje.
Pytanie , czy jest sens zmieniać tak często zasady promocji , że ani klienci , ani nawet pracownicy nie nadążają za tym ?
Kuchnia staropolska, smaczna .Ceny średnie ..Kulturalna i kontaktowa obsługa.Elegancki wystrój .Na plus także lokalizacja w piwnicach częstochowskiego ratusza .
Nareszcie klimatyczna klubokawiarnia na osiedlu w centrum miasta , w dodatku ceny niedrogie , piękny wystrój.Ogromby plus za próby upiększenia i uprzątnięcia otoczenia , które wreszcie zaczyna wyglądać jak należy , a przy tym z urokiem...
Smaczne desery , także dobra pizza. Tak trzymać .
Zadziwiające jak tolerują naruszenia przez swych pracowników swojego regulaminu , zgodnie z którym nabywca biletu w aplikacji może go oddać także w kasie .
I w Częstochowie i w Katowicach pracownice odesłały do aplikacji w telefonie, czym wprowadziły w błąd że względu na wspomniany regulamin.Mało tego nie zaproponowały zaświadczenia o niewykorzystaniu biletu , a tego zażądali pracownicy reklamacji w aplikacji .
Strata pieniędzy czasu i nerwów nie została zwrócona .
Moja radość z poprawy personelu w tej żabce była niedługa .
Ostatnio ujrzałam i usłyszałam znajome narzekania przed klientami na swoją pracę , zwłaszcza że musi być tu "wszystkim", bo "i piekarzem i sprzedawcą i nie wiadomo czym jeszcze !".Dobrze , że już nie słyszałam jak obmawia innych członków personelu co też jest dla niej normą...
I szkoda , że przez rozmowy w pracy wydłużają się tam kolejki , w tym z powodu błędów przy kasie .
Ostatnia wizyta u nich skończyła się rozwolnieniem i nie mnie i u 9 letniego dziecka , więc coś było na rzeczy .
Ponadto nie oczekuję, że otrzymam posiłek w dwie minuty , lecz , że będzie prawidłowo przygotowany i nie zimny .
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.