Opinie użytkownika (7)

Użyteczność: Strona jest...
Użyteczność: Strona jest łatwa w nawigacji i przejrzysta. Kategorie produktów są dobrze oznaczone i łatwo dostępne. Dostępność filtrów i opcji sortowania pozwala na łatwe znalezienie interesujących produktów. Szybkość ładowania: Strona ładuje się szybko i bez problemów. Responsywność: Strona jest responsywna i dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranów. Oferta: Oferta produktów jest szeroka i aktualna. Opisy produktów są dobrze napisane i zawierają ważne informacje. Design: Design jest nowoczesny i przyciągający wzrok. Funkcjonalności: Strona posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności, takie jak wyszukiwanie, filtrowanie, koszyk zakupów i opcje płatności. Dostępność: Strona jest dostępna na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Bezpieczeństwo: Strona jest bezpieczna i posiada certyfikat SSL. Obsługa klienta: Strona posiada dostępne i czytelne informacje o polityce zwrotów, gwarancji i kontakcie z obsługą klienta.

alan

26.01.2023

Sinsay

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nawigacja po stronie...
Nawigacja po stronie jest prosta i intuicyjna. Menu główne jest czytelne i pozwala łatwo przejść do poszczególnych kategorii produktów. Poszczególne kategorie produktów są dobrze oznaczone i pozwalają na łatwe znalezienie interesującego produktu. Opcja wyszukiwania również działa dobrze i pozwala na szybkie znalezienie konkretnego produktu. Oferta produktów jest dobrze zróżnicowana i obejmuje szeroką gamę produktów, od odzieży po akcesoria. Zdjęcia produktów są wysokiej jakości i dobrze przedstawiają produkt, a opisy produktów są szczegółowe i pozwalają na dokładne zrozumienie cech produktu. Informacje dotyczące dostawy i płatności są łatwo dostępne i czytelne. Strona zawiera szczegółowe informacje dotyczące opcji dostawy i kosztów, a także informacje dotyczące różnych opcji płatności. Dostępne są również informacje dotyczące zwrotów i reklamacji. Podsumowując, strona internetowa sklepu jest dobrze zaprojektowana i łatwa w nawigacji, oferta produktów jest dobrze zróżnicowana, a zdjęcia i opisy produktów są wysokiej jakości. Informacje dotyczące dostawy i płatności są łatwo dostępne i czytelne, co pozwala na łatwe dokonanie zakupu.

alan

26.01.2023

Kakadu

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Projektowanie i nawigacja:...
Projektowanie i nawigacja: Strona jest estetycznie zaprojektowana i łatwa w nawigacji. Użytkownik może łatwo znaleźć interesujące go wycieczki dzięki przejrzystym kategoriom i filtrom. Szybkość ładowania: Strona ładuje się szybko, co jest ważne dla doświadczenia użytkownika. Funkcjonalność: Strona jest funkcjonalna i łatwa w użyciu, z dobrze przemyślanymi filtrami i opcjami sortowania wycieczek oraz łatwym procesem rezerwacji. Dostępność oferty: Strona oferuje szeroki wybór wycieczek z różnych krajów, jednak brakuje opcji sprawdzenia dostępności miejsc na wycieczkach w danym terminie. Opisy wycieczek: Opisy wycieczek są szczegółowe i pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Zdjęcia wycieczek: Zdjęcia wycieczek są wysokiej jakości i dobrze ilustrują miejsca, które będzie się odwiedzać. Ceny: Ceny wycieczek są konkurencyjne w porównaniu do innych touroperatorów. Obsługa klienta: Strona oferuje różne opcje kontaktu z obsługą klienta, takie jak formularz kontaktowy, telefon i e-mail, jednak brakuje opcji czatu na żywo. Opcje płatności: Strona oferuje różne opcje płatności, jednak brakuje opcji zapłaty za wycieczkę w ratach. Przydatne informacje: Strona zawiera przydatne informacje dotyczące warunków rezygnacji, ubezpieczenia, ale brakuje szczegółowych informacji o wymaganiach paszportów

alan

25.01.2023

fostertravel.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Projektowanie i nawigacja:...
Projektowanie i nawigacja: Strona jest estetycznie zaprojektowana i łatwa w nawigacji. Użytkownik może łatwo znaleźć interesujące go produkty dzięki przejrzystym kategoriom i filtrom. Szybkość ładowania: Strona ładuje się szybko, co jest ważne dla doświadczenia użytkownika. Funkcjonalność: Strona jest funkcjonalna i łatwa w użyciu, z dobrze przemyślanymi filtrami i opcjami sortowania produktów oraz łatwym procesem zakupu. Dostępność produktów: Strona oferuje szeroki wybór produktów z różnych kategorii, jednak brakuje opcji sprawdzenia dostępności produktów w sklepie stacjonarnym. Opisy produktów: Opisy produktów są szczegółowe i pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Zdjęcia produktów: Zdjęcia produktów są wysokiej jakości i dobrze ilustrują produkt. Ceny: Ceny produktów są konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów internetowych. Obsługa klienta: Strona oferuje różne opcje kontaktu z obsługą klienta, takie jak formularz kontaktowy, telefon i e-mail, jednak brakuje opcji czatu na żywo. Opcje dostawy i płatności: Strona oferuje różne opcje dostawy i płatności, jednak brakuje opcji odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym. Przydatne informacje: Strona zawiera przydatne informacje dotyczące gwarancji, reklamacji, zwrotów, jednak możliwe jest uaktualnienie tych informacji i przedstawienie ich bardziej przejrzyście.

alan

25.01.2023

Media Expert

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Lokalizacja: Sklep znajduje...
Lokalizacja: Sklep znajduje się w dogodnej lokalizacji, z łatwym dostępem dla klientów zarówno pieszych, jak i samochodów, jest oznaczony podświetlanym kasetonem. Wystrój sklepu: Sklep jest czysty i schludny, z dobrze oznaczonymi sekcjami produktów. Asortyment: Sklep oferuje szeroki wybór produktów, w tym świeże produkty spożywcze, napoje, przekąski, artykuły chemiczne i kosmetyki. Ceny: Ceny są wysokie w porównaniu do innych sklepów w okolicy. Obsługa klienta: Personel jest przyjazny i pomocny, a kasa jest obsługiwana sprawnie i szybko. Godziny otwarcia: Sklep jest otwarty od rana do późnych godzin wieczornych, co jest wygodne dla klientów, którzy mogą zrobić zakupy po pracy. Dodatkowe usługi: Sklep oferuje usługę dostawy do domu dla klientów. Bezpieczeństwo: Sklep jest monitorowany przez kamery, znajduje się niedaleko szkoły, co daje klientom poczucie bezpieczeństwa. Ocena ogólna: Sklep Zabka na ulicy Gen. Tadeusza Kutrzeby 1b w Łodzi jest dobrym miejscem do robienia zakupów. ze względu na wygodna lokalizacje, dość szeroki wybór produktów oraz przyjazny personel. Jedynym mankamentem owego sklepu są niezbyt atrakcyjne ceny, w porównaniu do okolicznych sklepów spożywczych.

alan

24.01.2023

Żabka

Placówka

Łódź, Gen. Tadeusza Kutrzeby 1b

Nie zgadzam się (0)
Chcąc udać się...
Chcąc udać się do placówki bez problemu się do niej dostaniemy, w całej MANUFAKTURZE umieszczone są tabliczki informacyjne i banery, po których jesteśmy w stanie znaleźć sklep. Drzwi wejściowe jak i najbliższe otoczenie placówki jest czyste i zadbane, na wejściu do centrum handlowego znajduje się informacja o godzinach jej funkcjonowania. Jest ona czytelnie oznaczona podświetlonym kasetonem. Ściany, sufity, podłoga, jak i wszystkie meble są czyste, zadbane i estetyczne. Kosze na śmieci są na bieżąco opróżniane, w środku znajduje się odpowiednia temperatura pokojowa, a zapach jest bardzo przyjemny. Ekspozycja jest bardzo czytelna i przechodząc wokół sklepu widoczne są promocje, ceny, konkretne artykuły. Podczas wejścia klienta bardzo szybko zostajemy przywitani, poinformowani o promocjach i zapytani, czy potrzebna jest jakaś pomoc. Konsultant przywitał nas na stojąco, uśmiechnął się, nie przedstawil się z imienia i nazwiska, jednak ma on je widoczne na plakietce. Podczas rozmowy nie korzystał on z żadnych dodatkowych pomocy, dopasowuje on ofertę do naszych potrzeb. Proponuje dodatkowe odpłatne produkty, które przedstawia w sposób interesujący. Konsultant mówi językiem jak najbardziej zrozumiałym dla klienta, używa poprawnego języka i mówi wyraźnie, utrzymuje ciągle kontakt wzrokowo i sprawnie odpowiada na postawione pytania. Podczas zakupu świetnie posługuje się kasą i bazą danych, jednocześnie odpowiadając merytorycznie na pytania używając języka korzyści dla klienta. Gdy udało się już znaleźć określony rozmiar, typ obuwia i zakup został sfinalizowany, konsultant pożegnał się słownie z klientem i zaprosił do ponownej wizyty, zaproponował newsletter oraz założenie karty D+. Był on pewny siebie, w żadnym momencie nie wydawał się arogancki, wyglądał schludnie i był sympatyczny. Podsumowując cała wizyta sprawiała profesjonalne wrażenie i była bardzo przyjazna klientowi, chętnie wrócę tam ponownie po buty i bez problemowo polecę to miejsce rodzinie i znajomym.

alan

23.01.2023

DEICHMANN

Placówka

Łódź, Drewnowska 58

Nie zgadzam się (0)
Zbliżając się do...
Zbliżając się do placówki z zewnątrz dobrze widać, że w tym budynku znajduje się ta firma - na budynku widnieje baner "FITFABRIC". Wejście jednak sprawia większy problem, ponieważ nie widać, gdzie znajdują się drzwi prowadzące do środka, znajdują się one z boku galerii i jest w ciężkim do odnalezienia miejscu, do którego nie prowadzą żadne znaki informacyjne. Kiedy uda nam się dostać już do środka otoczenie jest czyste i zadbane, wokół nie ma żadnych zanieczyszczeń, wszystko wygląda bardzo dobrze. Nigdzie nie widać jednak żadnych informacji o godzinach funkcjonowania placówki - trzeba sprawdzać to przez internet. Ściany i sufity, podłogi są czyste , estetyczne i zadbane, nie widać żadnych oznak zużycia. W środku są bardzo przyjemne warunki, temperatura pokojowa, w powietrzu zapach jest neutralny. W recepcji znajduje się kosz na śmieci, można zakupić w niej również wszystkie rzeczy niezbędne do treningu (woda, ręcznik, kłódka, suplementy) - są one przechowywane w odpowiednich miejscach. Można w niej usiąść, jednak nie widać tam nigdzie oferty, o którą musimy zapytać się ekspedienta, bądź sprawdzić w internecie. Wejście klienta zostało od razu zauważone przez pracownika, zostałem przywitany i obsługa została mi udzielona natychmiastowo. Konsultant wyglądał schludnie i był zadbany, jego miejsce pracy tak samo. Miał on estetyczny ubiór obrandowany logiem firmy. Miał on również przypięty identyfikator z imieniem, nazwiskiem - nie budził żadnych zastrzeżeń. Konsultant podczas rozmowy wstał z miejsca z uśmiechem, nie przedstawił się jednak z imienia i nazwiska. Pokazał on całą ofertę - wejścia jednorazowe, karnety, przedstawił aplikację mobilną, spersonalizował wejście pod oczekiwania klienta, wręczył on wszystkie potrzebne dokumenty do wejścia, które wydrukował specjalnie dla klienta. Na koniec zaproponował dodatki w postaci wody, suplementów przedtreningowych. Podczas rozmowy mówił językiem zrozumiałym dla klienta, mówił wyraźnie i używał poprawnego języka, odpowiadał sprawnie i rzeczowo na postawione pytania i aktywnie udzielał odpowiedzi na wszystkie zadane mu pytania. Szybko sprawnie i umiejętnie posługiwał się bazą danych i był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, na pytania mu zadane odpowiadał szybko z pamięci. Przez całą rozmowę wzbudzał on zainteresowanie klienta, proponując dodatkowe korzyści z oferty. Na zakończenie życzył miłego treningu i się uśmiechnął. Przechodząc do tego, co najważniejsze w placówce tego typu (siłownia) sprzęt był nowy, zadbany, najwyższej jakości. Było go bardzo dużo - oczekiwanie na miejsce do ćwiczeń nie było konieczne. Maszyny były na bieżąco sprzątane, a higiena w środku była na bardzo wysokim poziomie. Szatnie również były idealne, higieniczne - miejsce do siedzenia, szafki, toalety, prysznice, a nawet sauna. Podsumowując cała placówka jest estetyczna i zadbana, sprawia ona profesjonalne wrażenie, jest bardzo przyjazna klientowi. Obsługa jest również na wysokim poziomie. Sprzęt do ćwiczeń spełnia wszystkie wymagania klienta. Jedyny problem to dostanie się do samej placówki, które powinno być lepiej oznaczone. Spokojnie mógłbym polecić te miejsce moim znajomym, a sam chętnie wróciłbym tam na trening.

alan

23.01.2023

FitFabric Sukcesja

Placówka

Łódź, aleje Politechniki 1

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi