2w1

( 4.50 )

Opinie (1)

Chciałem się podzielić w Wami pozytywną opinią co do tego

Chciałem się podzielić w Wami pozytywną opinią co do tego sklepu internetowego. Zamawiałem już 2 raz u nich urządzenia AGD. Wcześniej była to pralka teraz kuchenka mikrofalowa oraz odkurzacz. Firma działa jak dla mnie bardzo sprawnie i mają przystępne ceny. W obu przypadkach zamówienie zostało zrealizowane w przeciągu 3 dni. Szybko miło i przyjemnie z wszystkimi informacjami co do stanu towaru. Rewelacja były delikatne niedociągnięcia ale sklep nadal się rozwija i poprawia swoje błędy z tego co widzę. Nie dociągnięcia to krótki czas przebywania produktu w miejscu osobistego odbioru bo to tylko 3 dni. I jakiś błąd w serwisie gdy zamówienie znika z profilu po jego dostarczeniu do sklepu a nie ma go w zrealizowanych ani w realizowanych. Ale wszystko da się poprawić. Ewentualnie można się tylko przypiąć jeszcze do tego że miejsce odbioru jest czynne do 17 mogło by byś czynne do 18 ułatwiło by to troszkę odbiór towaru. Bo kończąc pracę o 16 często trudno się jest przebić do sklepu w godzinę przez całą Łódź. Pozdrawiam i polecam.

Odwiedzałeś ostatnio 2w1?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem