Golden Rose

( 3.97 )

Opinie (92)

SUPER OBSŁUGA !!!

Zawsze pracownice są pomocne i potrafią właściwie dobrać kosmetyki i doradzić. Cenowo również drogeria nie jest droga. Jednak minus stanowi położenie jako wyspy w centrach handlowych.

Słabo, bardzo słabo, żeby nie Fatalnie !

Chwaliłam tą placówkę, ale 1 grudnia zawiodłam się w całej linii. pracownica miła, nawet bardzo, zaopatrzenie super, tylko (podobno to wina polityki firmy, wg tłumaczenia sprzedawczyni) - brak testerów i palet (lakiery-nowa linia, kredki do oczu), więc jak ma klient zdecydować o zakupie ? no jak - pytam się. jeśli nie są dostępne testery to jeden produkt pełnowartościowy powinien służyć za tester - tak przynajmniej mi się wydaje. czyżby firma postanowiła prowadzić "politykę" typu "płać kliencie i ciesz się zakupem, bez względu na późniejszy efekt ???" Moim zdaniem - to niedopuszczalne. Tłumaczenie ekspedientki, z uśmiechem na twarzy, ze to jest polityka firmy, uważam za wielce naganne, w ten sposób odstrasza się klienta. Nie mogłam sprawdzić koloru kredki na ciele, no bo nie było testera, ale pani oferowała mi kredkę uszkodzoną z 30% zniżką, którą sama rysowała ochoczo na swojej dłoni - to amatorstwo sprzedaży. Nie mogłam zobaczyć efektu lakieru z drobinkami, bo nie było testera, nie było też palety próbek, a buteleczki też nie można było odkręcić, bo produkt straci na wartości, mogłam podziwiać kolor w butelce i na tej podstawie zdecydować, więc nie kupiłam, choć miałam ochotę, w dodatku pani nie umiała powiedzieć, czy lakier jest kryjący, mówiła tylko, że jej się wydaje, uśmiechając się. To arogancja i kpina z klienta. Nie tego oczekiwałam od placówki, która była moją ulubioną i polecaną innym osobom, to już się skończyło. Kiepsko wróżę Golden Rose, jak tak dalej "pójdzie ☻ :-(

W czwartek wybrałyśmy się z koleżanką na zakupy do

W czwartek wybrałyśmy się z koleżanką na zakupy do Bałtyckiej w Gdańsku, obsługa w Golden Rose co tu napisać? nasuwa nam się jedna odpowiedzi Masakra!!!!Panie zupełnie nie zainteresowane obsługą, nic nie doradziły, nic nie pokazywały, nawet nie zapytały czy coś nas interesuje po kilku minutach zrezygnowałyśmy z zakupów i odeszłyśmy od stoiska, zaznaczę że przy stoisku byłyśmy tylko we dwie i dwie Panie do obsługi, znam to stoisko i nie wiem co stało się z obsługą od kilku miesięcy? wcześniej pracowały fajne dziewczyny które każdą klientkę zauważały ale i bardzo dużo polecały i doradzały zawszę kupiłam więcej niż chciałam ale byłam zadowolona bo produkty dobrze dobrane a teraz więcej na tym stoisku nic nie kupię ja lubię jak mi się doradza pokazuje produkty i rozmawia zachęca a nie ignoruje!!!!

Pani z obsługi pomocna

Pani z obsługi pomocna,znajomość asortymentu na wysokim poziomie,świetnie poradziła z wyborem.

Po podejściu do stoiska sprzedawca nawet nie podniosła

Po podejściu do stoiska sprzedawca nawet nie podniosła głowy, oglądając produkty nadal nie doczekałam się jakiejkolwiek uwagii. Konieczne było wypytywanie Pani siedzącej nosem w telefonie, czy jest dany kolor produktu itp. Po zainteresowaniu Pani klientem transakcja przebiegła szybko, ponieważ byłam zdecydowana. Wystawa dobrze zaopatrzona, dobra.

Sklep niewielki ale bardzo czysty i zadbany

Sklep niewielki ale bardzo czysty i zadbany. Ekspozycja kosmetyków również schludna, wszystkie kosmetyki posiadały testery. Pani z obsługi bardziej zajęta rozmową z koleżanką niż klientami, natomiast gdy potrzebowałam pomocy chętnie i z uśmiechem ją udzieliła. Miła i szybka obsługa, zaproponowano mi również kartę stałego klienta.

Odwiedzałeś ostatnio Golden Rose?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avon

(3.78 )

Daniella

(5.00 )

Douglas

(3.99 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem