Aren Jubliler

( 4.00 )

Opinie (1)

Nasza Córka w maju przystępuje do I Komuni Św

Nasza Córka w maju przystępuje do I Komuni Św. i chcieliśmy z mężem kupić jej złoty łańcuszek z zawieszką. Ponieważ mamy kartę rabatową do salonu jublilerskiego AREN Jubiler, a dodatkowo cena złota jest tam najniższa wybraliśmy sie na zakupy specjanie do tego salonu. Dodam, że przeprowadziliśmy się z Warszawy na wieś dlatego musieliśmy przejechać 130 km specjalnie po ten zakup. Najbiżej mieliśmy do Galerii mokotów gdzie również stoisko ma Aren. Po bardzo sympatycznej rozmowie ze sprzedawcą (młody chłopak ok 30 kilku lat, ciemne włosy, krępa budowa ciała) wybraliśmy łańcuszek i medalik. Ponieważ to był ostatni najwyżej premiowany zakup z posiadanej przez nas karty, jako bonus mieliśmy dostać złoty upominek od firmy. Przeczytałam, że przy zakupie złota w tej firmie grawerowanie jest gratis, chcieliśmy zatem aby "napisano" na medaliku datę komuni dziecka. Miły Pan poinformował nas, że zarówno upominek jak i grawer jest dostępny od ręki w salonie głównym na al.Jerozolimskich. Postanowiliśmy pojechać zatem do centrum. Nie dość, żem usieliśmy "przebić" się przez całą stolicę i prawie godzinę szukać miejsca do zaparkowania to na miejscu poinformowali nas że grawerowanie jest możliwe tylko na tygdoniu od poniedziałku do piątku, a złoty upominek to dowolny wyrób ze złota w cenie do 70 zł lub rabat w takiej wysokości do innego zakupu. Oczywiście dodano, że zarówno upominek jak i rabat był do odebrania w Galerii Mokotów. Tak więc niewiedza eleganckiego sprzedawcy przyspożyła nam niepotrzebnych nerwów i kilometrów do przejechania. Cena złota jednak jest dużo tańsza niż w konkurencyjnych salonach, dla porównania za zakupiony komplet w Aren zapłaciliśmy (po rabacie) 350 zł, a w Kruku czy Aparcie kosztował podobny (ta sama waga, próba, splot i medalik) ok 1200 zł,

Odwiedzałeś ostatnio Aren Jubliler?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.85 )

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(2.93 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem