Jakość Obsługi

Allegro.pl

( 3.75 )

Allegro to jedna z największych platform handlowych - obecnie na portalu zarejestrowanych jest ponad 20 mln użytkowników. Na początku Allegro miał być serwisem aukcyjnym, jednak z czasem stał się ogromną, internetową platformą handlową. Obecnie 90% ofert wystawionych na Allegro to oferty z opcją Kup Teraz. Każdego dnia w serwisie Allegro sprzedaje się ponad milion przedmiotów, a klienci mogą wybierać sposób 90 milionów ofert.

Opinie (2260)

Znajdziesz tutaj wszystko!

Nic dodać nic ujac: największa platforma internerowa, gdzie możesz kupić wszystko. Bardzo polecam ;)

Solidna i bezpieczna

Firma szanująca klienta, dająca mu poczucie bezpieczenstwa, sprawdzona.

Obsługa Wspaniała

Opisuje dzis zakupy na portalu Allegro,portal bardzo przejżysty łatwy w obsłudze dla młodszych jak i tych starszych,szybki kontakt z sprzedającymi za pomocą "pytanie do sprzedającego"Mozna zakupic rozne rzeczy zaczynajac od odziezy koncząc na elektronice.Bardzo polecam ten portal.

Brawo za pomysł z przesyłką Allegro SMART

Praktycznie większość zakupów, które robię w Internecie, robię właśnie na allegro. Konto mam od kilku lat i mogę śmiało powiedzieć, że ilościami udogodnień, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie przebijają wszystkie e-commercowe portale.

Dobrze.

Dobrze. Zbyt wysokie prowizje za wystawienie produktów. Bardzo duży asortyment.

Odwiedzałeś ostatnio Allegro.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • sklep internetowy
  • platforma internetowa
  • portal internetowy
  • aukcje

Podobne firmy w okolicy

ceneo.pl

(3.74 )

Interia.pl

(1.50 )

Golden Line

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem