W dniu dzisiejszym okolo godziny 19 mój mąż zamówił kfc przez aplikację, dostawa przyjechala w miarę o czasie, ale w zamówieniu ktore zostalo zapłacone nie bylo jednego produktu. Zadzwoniłam od razu na infolinię, odczekalam swoje i zglosilam że nie dojechał jeden produkt który byl opłacony. Pan z infolini powiedział że dojedzie w ciągu 30 minut i to zgłosi do restauracji. Po godzinie oczekiwania ponownie zadzwoniłam i otrzymałam informację że będzie sie kontaktować restauracja w ciągu kilku minut. Minęła ponownie godzina i cisza. Zadzwoniłam ponownie i już zrezygnowalam z produktu ktory nie dojechał i poprosiłam o inne rozwiązanie i oczywiście ponownie cisza. Brak z waszej strony odpowiedzialnosci i podejścia do klienta, ja tego tak nie zostawię za brak reakcji z waszej strony.
Od lat ignorują wielokrotnie zgłaszany błąd na stronie wysyłając za każdym razem paczkę na błędny adres, żadna próba poprawy adresu lub zmiany terminu doręczenia paczki olewają, nie informują na stronie gdy robią sobie długie weekendy że paczki nie będą w danym terminie wysyłane, nigdy nie idą klientowi na rękę, z czym nie spotkałam się w konkurencyjnych sklepach internetowych
Jak można dawać opcję doręczenia paczki do klienta (oczywiście droższą) jeżeli kurier nawet nie zjawił się pod mieszkaniem, tylko od razu zawiózł paczkę do placówki. Oczywiście brak również jakiegokolwiek powiadomienia, chociażby w postaci awizo.
DPD to najgorszy kurier z jakim miałem do czynienia. Mają skuteczność 0% - na ostatnie 5 paczek za każdym razem kurier twierdził, że nikogo nie zastał w mieszkaniu... problem polega na tym, że pracuje w mieszkaniu (zdalnie) więc zawsze w nim byłem. Skończyło się reklamacjami w sklepie (i ponowną wysyłką na koszt sklepu... - serio moi drodzy sprzedawcy - nie polecam wdrażać usługi tej firmy - są tak tanie nie bez powodu - po prostu cena odpowiada jakości skuteczności... ;) ) Nie uznał za stosowne nawet zadzwonić... Więc osobiście dostawa nie DPD właśnie stała się dla mnie wyznacznikiem przy zamawianiu online. Jeśli sklep online ma tylko DPD kupuje gdzieś indziej. :) Rejon centrum/stare miasto Poznań.
kasa przelana przez bitcoina, brak pieniędzy i brak VIP. Myślę, że najpierw dali, a teraz robią jak AMBERGOLD, nabiją kasę i zamkną stronę a następni naiwni będą wpłacać kasę
W dniu 27 grudnia 2019 roku w godzinach popołudniowych po raz kolejny zdecydowałem się na zatankowanie pojazdu na tej stacji. Lubię tam tankować ponieważ pracuje tam Pan, który zawsze służy pomocą. Przy tym jego zachowanie i sposób komunikowania jednoznacznie wskazuje , że pracę swoją wykonuje z dużą życzliwością w stosunku do klientów stacji. Podobne zdanie mam o dwóch Paniach kasjerkach, które w tym czasie również były w pracy.
Dziękuję za miłą obsługę. Z pewnością będę korzystał z tej stacji.
Ten sklep to kpina, maja klienta w powazaniu, miliony maili, miliony telefonow, wiadomosci na messeneger, a oni zupelnie nie reaguja. Domagam sie zwrotu pieniedzy za odeslane (uszkodzone de facto) produkty. Jak to nazwac? Ja nazwe kradzieza i oszustwem. Nikomu nie polecam.
Masakra jakaś. Dokonałem wpłaty i ani kasy ani dostępu do konta VIP.
Zawsze to jakoś działało max do 40 minut a teraz wiele godzin.
coś czuję że popadli w kłopoty i teraz tylko zbierają bitcoiny, szkoda że kosztem uczciwych ludzi
Jedzenie bardzo smaczne przygotowywane na miejscu ze świeżych składników.Obsługa bardzo miła i sympatyczna .Lokal mały ale posiada swój klimat.Miejsce godne polecenia.
Szefostwo sobie goruje, a zwłaszcza szefowa. Jeżeli chodzi o produkty, dużo rzeczy jest po terminie, splesniale owoce i warzywa, nie dbanie o aktualne ceny, nie mycie tak na mięsnym. Jest drogo. Nie ma dużego wyboru. Pracowników traktuje jak barachlo. Szkoda tylko pewnych osób, które tam pracują, są sympatyczne A charują jak woly. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)
Zamówiłam tutaj, ponieważ ceny kilku produktów były niższe niż u konkurencji. Tak bardzo się jeszcze nigdy nie zawiodłam podczas zakupów on-line. Zamówienie złożone i opłacone 08.12.
29.12 dostałam e-mail z numer paczki, który w dalszym ciągu nie jest aktywny. Ignorują klientów. Na maile odpisują z wielodniowym opóźnieniem. Ale po co mieliby odpisywać skoro i tak nie wiedzą kiedy wyślą zaległe paczki. Sklep nadaje się jedynie do zamknięcia
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.