Opinie użytkownika (83574)

W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym okolo godziny 19 mój mąż zamówił kfc przez aplikację, dostawa przyjechala w miarę o czasie, ale w zamówieniu ktore zostalo zapłacone nie bylo jednego produktu. Zadzwoniłam od razu na infolinię, odczekalam swoje i zglosilam że nie dojechał jeden produkt który byl opłacony. Pan z infolini powiedział że dojedzie w ciągu 30 minut i to zgłosi do restauracji. Po godzinie oczekiwania ponownie zadzwoniłam i otrzymałam informację że będzie sie kontaktować restauracja w ciągu kilku minut. Minęła ponownie godzina i cisza. Zadzwoniłam ponownie i już zrezygnowalam z produktu ktory nie dojechał i poprosiłam o inne rozwiązanie i oczywiście ponownie cisza. Brak z waszej strony odpowiedzialnosci i podejścia do klienta, ja tego tak nie zostawię za brak reakcji z waszej strony.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

KFC

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Od lat ignorują...
Od lat ignorują wielokrotnie zgłaszany błąd na stronie wysyłając za każdym razem paczkę na błędny adres, żadna próba poprawy adresu lub zmiany terminu doręczenia paczki olewają, nie informują na stronie gdy robią sobie długie weekendy że paczki nie będą w danym terminie wysyłane, nigdy nie idą klientowi na rękę, z czym nie spotkałam się w konkurencyjnych sklepach internetowych

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

TXM textilmarket

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Po wykupieniu bitcoin...
Po wykupieniu bitcoin konto vip nie działa, proszę o zwrot kasy albo uruchomienie konta

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Gdańsk, ul. Piastowski 100A/60

Nie zgadzam się (0)
Jak można dawać...
Jak można dawać opcję doręczenia paczki do klienta (oczywiście droższą) jeżeli kurier nawet nie zjawił się pod mieszkaniem, tylko od razu zawiózł paczkę do placówki. Oczywiście brak również jakiegokolwiek powiadomienia, chociażby w postaci awizo.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Poczta Polska

Placówka

Nie zgadzam się (0)
DPD to najgorszy...
DPD to najgorszy kurier z jakim miałem do czynienia. Mają skuteczność 0% - na ostatnie 5 paczek za każdym razem kurier twierdził, że nikogo nie zastał w mieszkaniu... problem polega na tym, że pracuje w mieszkaniu (zdalnie) więc zawsze w nim byłem. Skończyło się reklamacjami w sklepie (i ponowną wysyłką na koszt sklepu... - serio moi drodzy sprzedawcy - nie polecam wdrażać usługi tej firmy - są tak tanie nie bez powodu - po prostu cena odpowiada jakości skuteczności... ;) ) Nie uznał za stosowne nawet zadzwonić... Więc osobiście dostawa nie DPD właśnie stała się dla mnie wyznacznikiem przy zamawianiu online. Jeśli sklep online ma tylko DPD kupuje gdzieś indziej. :) Rejon centrum/stare miasto Poznań.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

DPD Polska

Placówka

Komorniki, Ks. Wawrzyniaka 2

Nie zgadzam się (0)
Po wykupieniu bitcoin...
Po wykupieniu bitcoin konto vip nie działa, proszę o zwrot kasy albo uruchomienie konta

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Gdynia, ul. Uczniowska

Nie zgadzam się (0)
Kupiłam VIP. Przelałam...
Kupiłam VIP. Przelałam pieniądze a ko nta VIP nie ma!!!!!!!

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Tarnowskie Góry, ul. Kolejowa 59

Nie zgadzam się (0)
Wpłata za 15zł...
Wpłata za 15zł a konta VIP brak. Nie ma nawet kodu do aktywowania usługi.. Brak kasy i usługi :(

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Świdnica, ul. Waryńskiego

Nie zgadzam się (0)
brak vip po...
brak vip po wpłacie

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (1)
kasa przelana przez...
kasa przelana przez bitcoina, brak pieniędzy i brak VIP. Myślę, że najpierw dali, a teraz robią jak AMBERGOLD, nabiją kasę i zamkną stronę a następni naiwni będą wpłacać kasę

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Z takim brakiem...
Z takim brakiem szacunku jeszcze się nie spotkałam

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Biedronka

Placówka

Lesznowola, Słoneczna 314a

Nie zgadzam się (0)
Nieuczciwa firma (opinia...
Nieuczciwa firma (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Biedronka

Placówka

Lesznowola, Słoneczna 314a

Nie zgadzam się (0)
W dniu 27...
W dniu 27 grudnia 2019 roku w godzinach popołudniowych po raz kolejny zdecydowałem się na zatankowanie pojazdu na tej stacji. Lubię tam tankować ponieważ pracuje tam Pan, który zawsze służy pomocą. Przy tym jego zachowanie i sposób komunikowania jednoznacznie wskazuje , że pracę swoją wykonuje z dużą życzliwością w stosunku do klientów stacji. Podobne zdanie mam o dwóch Paniach kasjerkach, które w tym czasie również były w pracy. Dziękuję za miłą obsługę. Z pewnością będę korzystał z tej stacji.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

ORLEN

Placówka

Będzin, Czeladzka 39

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep to...
Ten sklep to kpina, maja klienta w powazaniu, miliony maili, miliony telefonow, wiadomosci na messeneger, a oni zupelnie nie reaguja. Domagam sie zwrotu pieniedzy za odeslane (uszkodzone de facto) produkty. Jak to nazwac? Ja nazwe kradzieza i oszustwem. Nikomu nie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Femestage Eva Minge

Placówka

Łódź, ul. Piłsudskiego 153

Nie zgadzam się (0)
po zakupie vip...
po zakupie vip nic nie można pobrać po kliknieciu pobierz plik wraca do strony głównej a generowany link przepada.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Świdnica, ul. Waryńskiego

Nie zgadzam się (0)
Masakra jakaś. ...
Masakra jakaś. Dokonałem wpłaty i ani kasy ani dostępu do konta VIP. Zawsze to jakoś działało max do 40 minut a teraz wiele godzin. coś czuję że popadli w kłopoty i teraz tylko zbierają bitcoiny, szkoda że kosztem uczciwych ludzi

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Zalukaj.tv

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Jedzenie bardzo smaczne...
Jedzenie bardzo smaczne przygotowywane na miejscu ze świeżych składników.Obsługa bardzo miła i sympatyczna .Lokal mały ale posiada swój klimat.Miejsce godne polecenia.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Moja Gruzja Bistro. Chleb, wino ser.

Placówka

Gdańsk, pl Pilotów 3

Nie zgadzam się (0)
Personel bardzo dobrze...
Personel bardzo dobrze zapoznany z asortymentem apteki..Profesjonalne doradztwo miła i sprawna obsługa

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

Apteka Gemini

Placówka

Gdańsk, Jagiellońska 4

Nie zgadzam się (0)
Szefostwo sobie goruje,...
Szefostwo sobie goruje, a zwłaszcza szefowa. Jeżeli chodzi o produkty, dużo rzeczy jest po terminie, splesniale owoce i warzywa, nie dbanie o aktualne ceny, nie mycie tak na mięsnym. Jest drogo. Nie ma dużego wyboru. Pracowników traktuje jak barachlo. Szkoda tylko pewnych osób, które tam pracują, są sympatyczne A charują jak woly. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2019

DAMARK

Placówka

Morąg, Armii Krajowej 5

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłam tutaj, ponieważ...
Zamówiłam tutaj, ponieważ ceny kilku produktów były niższe niż u konkurencji. Tak bardzo się jeszcze nigdy nie zawiodłam podczas zakupów on-line. Zamówienie złożone i opłacone 08.12. 29.12 dostałam e-mail z numer paczki, który w dalszym ciągu nie jest aktywny. Ignorują klientów. Na maile odpisują z wielodniowym opóźnieniem. Ale po co mieliby odpisywać skoro i tak nie wiedzą kiedy wyślą zaległe paczki. Sklep nadaje się jedynie do zamknięcia

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2019

Maxi ZOO

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)