Jestem bardzo zadowolona z obsługi, osób pracujących w pko w Zgorzelcu, szybko i sprawnie im to idzie, pani u której byłam w sprawie pożyczki załatwiła mi to w mgnieniu oka w świetnej ofercie gdzie w żadnym innym banku nie proponowali mi takiego rozwiązania, dodatkowo to do dziś pomaga mi w różnych sytuacjach zawsze moge sie umówić na wizytę telefonicznie do niej, sama też monitoruje moja sytuację i dzwoni z dobrymi informacjami, również jest bardzo sympatyczna dzięki czemu milo spędza sie czas w banku, bardzo polecam
Popełniłem błąd przy podawaniu danych co prawie uniewaznilo mi konto. Po odrzuceniu pierwszego wniosku wyjaśniłem dokładnie sytuację, dzięki czemu pewna miła pani z obsługi błyskawicznie rozwiązała mój problem, za co serdecznie dziękuję.
Jeśli zatrudniacie takich lekarzy jak pediatra (dane osobowe usunięte przez administratora - RODO) to zastanówcie się co robicie. Lekarz bez jakiejkolwiek moralności, nawet nie powinna być lekarzem !!!
Zrobiłem problem w wypełnianiu formularza co wiązało się z podaniem błędnych danych. Teoretycznie poprawa tych danych nie jest możliwa, jednak po wyjaśnieniu sytuacji zrobiono w tym względzie wyjątek dzięki czemu problem został rozwiązany błyskawicznie. Obsługa nie zajęła więcej niż 24h za co jestem serdecznie wdzięczny.
SKANDALICZNA! ! !
W oddziale gdzie większość pacjentów nie chodzi po operacjach
pielęgniarki -zwłaszcza te 45 + - mają wszystkich w gdzieś !!!!!! Zero zainteresowania stanem chorego,zero reakcji na prośby o pomoc czy pomoc przy higienie. Krótko-pacjent może leżec brudny,zasikany i nie umyty przez kilka dni !! A jedyna reakcja jest pytanie-c y t u j e-dlaczego ma pan takie brudne ręce?.Szczyt bezczelnosci i tupetu oraz lenistwa.Zwrocenie się rodziny do pielęgniarki-45+-o pomoc powoduje ciężka obrazę i mało wybredne komentarze.
Celuje w tym zwlaszcza kobieta o imienu (dane osobowe usunięte przez administratora - RODO).
Ciężką pracę lekarzy ratujacych ludzkie życie a co za tym idzie dobra opinię o fachowości oddziału niszczą właśnie min.takie osoby.
Jeśli Pani ta jest wypalona zawodowo to może czas na rozstanie z zawodem.
I na koniec-zastanów kogolwiek w dyzurce po godz 16 to cud ! Wyłącznie zamknięty kodem pokój socjalny ma zaszczyt gościć średni personel medyczny.Upominac się o podwyżki umieją ale rodzi się pytanie-ZA CO?
Podkreślam że dotyczy to nie całego personelu.
Jeśli Wasi bliscy będą mieli nieszczęście trafić do WAM na Żeromskiego i oddz.ortopedii to zróbcie wszystko żeby nie zostawić chorej osoby samej bo opuści oddz.w stanie na równi z zulem
Małgorzatą Dyksa
(opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)
Pan nie potrafił odtworzyć fryzury ze zdjęcia. Fryzura , która miała przetrwać Sylwestra rozpadła się po powrocie od fryzjera do domu. Brak umiejętności. Fryzjer nie słucha uwag. Konieczna była wizyta u innego fryzjera. Nie polecam!!! (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)
FATALNIE!!! Odradzam robienie zakupów z tej apteki! Zamówienie zostało nadane po 12 dniach od złożenia zamówienia, a towar był do odbioru po 19 dniach. Obiecywano mi doręczenie przesyłki maksymalnie do 7 dni. Kilku krotne zapewnienia, że "na pewno dzisiaj paczka zostanie wysłana". Oszustwo ze strony obsługi apteki! Przecież widać historie wysłania paczki po podaniu numeru przesyłki. Karton zawinięty folią czarną, a w kartonie leki zostały zabezpieczone folią bąbelkową. Opakowania leków były pozgniatane, blistery były poza opakowaniami. Zdecydowanie nie polecam, a nawet odradza zakupy z "apteka słoneczna".
Dostawa opóźniona o miesiąc!!!. Po miesiącu przyszło, zamiast puszek 400 g, przyszły 200g, zamiast 35 sztuk przyszło 30.
Infolinia przechodząca przez jakiś kraj z drugiej półkuli, to też mega przekręt. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)
Wysłali do mnie kuriera powinien przyjść pod mój adres... I kurier nie wiadomo jak długo dzwonił na dzwonek bo nikogo nie obudził nie wysłał nawet SMS ani nie zadzwonił dlaczego nie odbieram czy coś oddał przesyłkę zamiast przynieść w inny dzień i ona została odwieziona do nadawcy.... Szczyt idiotyzmu najgorsza firma jaka może być a kurier nie polecam (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)
Z nieznanych przyczyn na infolinii dodano reklamę przy każdym kolejnym kroku wyboru (rejestracja / lekarza / umówienie lub odwołanie wizyty).
Co gorsze, nie wszystko można umówić przez portal pacjenta, więc np przy zabiegach rehabilitacji jest się skazanym na kontakt z infolinią.. a tam spędza się całe wieki na karuzeli z reklamami.
Nie polecamy!!!!!
Niestety, miałam wyznaczoną wizytę u lekarza z dwójką dzieci. Byłam 10 minut przed czasem, nawet pomimo problemów z parkowaniem (okazało się że parking LX Med to żart). W efekcie czekałam ponad godzinę na swoją wizytę, nie miałam gdzie przewinąć ani nakarmić dziecka. Podobno część pacjentów powiadomiono o opóźnieniu, ale mnie ten zaszczyt nie spotkał
Od 3 dni czekam na kod rabatowy za zapisanie się do newslettera.
Anie telefonicznie, ani przez kontakt nikt nic nie wie. Zgłoszenie wysłane na 3 różne adresy mailowe.
Na 10km 350g wiozło się tak, jakby z Anglii- przez cały tydzień. Żadnych smsów. Przyszedłem na pocztę, powiedzieli, że odbiorę jutro. Przyszedłem następnego dnia, powiedzieli, że wysłali do nadawcy i nic więcej nie wiedzą. Z tego powodu straciłem bardzo dużo czasu. Nie będę już korzystać z ich usług
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.