Arge

( 4.14 )

Opinie (24)

Szybka obsługa

Szybka obsługa, kilka dystrybutorów nie wydłuża czasu oczekiwania.

Tankowanie na stacji benzynowej Arge jest bez problemowe

Tankowanie na stacji benzynowej Arge jest bez problemowe. Ilość stanowisk jest wystarczająca, aby nie było kolejek niepotrzebnie wydłużających czas potrzebny do zatankowania samochodu. Duży parking pozwalający na bezpieczny postój samochodów ciężarowych.Miła obsługa, zapłata za paliwo czy wydruk faktury następuje bardzo szybko.Polecam tankowanie na tej stacji.

Przedmiotem tej obserwacji jest stacja paliw Arge

Przedmiotem tej obserwacji jest stacja paliw Arge, która jest zlokalizowana przy ulicy Wielickiej 22 a w Krakowie. Stacja jest duża i wygodna. Paliwa, kóre znajdują sie w ofercie sa wysokiej jakości, ale niestety ceny również są wysokie. W piątek 2 listopada na stacji panował wzorowy porządek. Kosze naśmieci były opróznione, obsługa miła i kompetentna. Polecam.

kierunku na Brzesko

kierunku na Brzesko( dalej Stacja paliw położona jest przy ulicy o znacznym natężeniu ruchu u wylotu z m. Nowy Sącz w Kraków) Na ulicy Tarnowskiej. Na wysokości gdzie położona jest stacja paliw wykonano dodatkowe pasy ruchu dla pojazdów wjeżdżających, jak i wyjeżdżających ze i do stacji co stwarza znaczne udogodnienia dla kierowców chcących skorzystać z usług stacji. Dojazd do dystrybutorów jest szeroki praktycznie bezkolizyjny. Na stacji znajduje się również parking z którego korzystają w ramach postojów nocnych kierowcy Tirów. W rejonie stacji znajduje się również myjnia samochodowa obsługiwana przez pracownika stacji. Kilkakrotnie mój samochód był myty we wspomnianym miejscu – nie miałem uwag co do jakości wykonania usługi. Na stacji obowiązuje samoobsługa w zakresie tankowania paliw ciekłych. Pracownik obsługi jedynie realizuje tankowanie LPG. Osoby obsługujące klientów w budynku stacji podczas przyjmowania zapłaty za paliwo są uprzejme i kulturalne lecz moim zdaniem niezbyt rozmowne. Stacja oprócz paliw prowadzi jednocześnie sprzedaż słodyczy, akcesoriów samochodowych, napojów, alkoholi itd. Na stacji znajduje się również stanowisko do pomiaru ciśnienia powietrza w kołach pojazdu - niestety nieczynne .Teren stacji zarówno w budynku jak i na placu przy dystrybutorach jest posprzątany – jest czysto. Skwerki zieleni znajdujące się na obrzeżach stacji są zadbane

Dziś postanowiłem odwiedzić stację paliw ARGE

Dziś postanowiłem odwiedzić stację paliw ARGE. Jest to jeden z większych obiektów tego typu w Gorlicach. Budynek wygląda estetycznie. Stacja posiada 7 dystrybutorów paliw ciekłych i jeden z gazem LPG. Sklepie panuje porządek, towar sensownie rozmieszczony. Ceny nie są niskie, ale wciąż na rozsądnym poziomie. Na uwagę zasługuję personel, są to osoby wykwalifikowane, znają się na tym co robią. Ogólnie stacja paliw sprawia dobre wrażenie.

Stacja na której zawsze są prezentowane w widocznym miejscu

Stacja na której zawsze są prezentowane w widocznym miejscu ceny paliw. W trakcie tankowania można umyć sobie szyby w samochodzie. Obsługa miła i uśmiechnięta. Szybko wychodzi do klientów, którzy chcą zatankować LPG. Na stacji panuje porządek. Stacja mała, pewnie dlatego też asortyment w środku jest mały.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

21.08.2012
Arge Inna forma kontaktu

Stacja paliw Arge zlokalizowana jest w bardzo dobrym

Stacja paliw Arge zlokalizowana jest w bardzo dobrym miejscu, przy drodze krajowej. Ceny paliw sa średnie, ani dużo wyższe, ani też niższe niż u konkurencji. Okolice dystrybutorów z paliwem jak i sam sklep były czyste i zadbane, całość wyglądała estetycznie. Stanowsko kasowe również nie wzbudziło moich zastrzeżeń. Pracownicy stacji paliw Arge byli sympatyczni i mili. Obsługa przy kasie przebiegała szybko i sprawnie. Jest tutaj również myjnia. Dziś nie było samochodów do mycia więc szybko umyłam swoje auto.

Moja obserwacja dotyczy stacji paliwowej ARGE w krakowskich

Moja obserwacja dotyczy stacji paliwowej ARGE w krakowskich Opatkowicach. Ceny na stacji są podobne jak u konkurencji. Stacja jest czysta i zadbana i posiada bardzo ładną restaurację w której można smacznie zjeść. Duży plus również za obsługę, bo gdy miałem problem z zatankowaniem auta, pracownik wytłumaczył mi jak go rozwiązać i co może być przyczyna.

Jest to duża stacja benzynowa znajdująca się przy wjeździe

Jest to duża stacja benzynowa znajdująca się przy wjeździe do Krakowa od strony Zakopanego. Przed stacja znajduje się parking na którym bez problemu zostawiłem samochód. Stacja połączona jest z restauracją, a pomiędzy tymi dwoma lokalami znajduje się toaleta. Niestety nie była ona zbyt czysta, chociaż według opisu znajdującego się przy umywalce była ona niedawno sprzątana. Na terenie stacji dokonywałem zakupu słodyczy. Sprzedawca był uprzejmy i kompetentny. Przywitał mnie werbalnie. Jak na stacje benzynowe asortyment słodyczy był dość duży. Ceny słodyczy porównywalne były do cen na innych stacjach benzynowych. W budynku stacji było czysto.

Stacja paliw Arge zlokalizowana jest w bardzo dobrym

Stacja paliw Arge zlokalizowana jest w bardzo dobrym punkcie, a mianowicie przy drodze krajowej. Okolice dystrybutorów z paliwem jak i sam sklep były czyste i zadbane, całość wyglądała estetycznie. Stanowsko kasowe również nie wzbudziło moich zastrzeżeń. Pracownicy stacji paliw Arge byli sympatyczni i mili. Obsługa przy kasie przebiegała szybko i sprawnie

Bardzo często tankuję na tej stacji

Bardzo często tankuję na tej stacji, ponieważ są tam bardzo atrakcyjne ceny. Do tej pory również nigdy nie czekałam zbyt długo na obsługę, ponieważ pracownicy starają się jak najszybciej wywiązać z obowiązków. Dzisiaj czas oczekiwania na pracownika był nieco dłuższy, bo prawie 10 minut. Minusem jest, ze na zewnątrz pracuje tylko jeden pracownik i nikt, nawet podczas chwil, kiedy było wielu klientów nie wyszedł aby mu pomóc. Na zewnątrz stacji czysto, toalety wewnątrz stacji były dzisiaj nieczynne. Ogólnie polecam te stację: konkurencyjne ceny i miła obsługa.

Podjechałam na stacje w celu zatankowania gazu

Podjechałam na stacje w celu zatankowania gazu. Gdy zatrzymałam sie przy dystrybutorze momentalnie podszedl do mnie pan z obslugi. Przywital sie i zapytal za ile tankujemy. Poinformowalam, ze do pelna i udalam sie do budynku stacji. W srodku nabralam apetytu na smacznie wygladajace hot dogi i skusilam sie na jednego. Pani bardzo szybko mi go przyzadzila, zaplacilam za jedzenie i paliwo i wyszlam. Gdy wracalam do samochodu przeszedl obok mnie pan takujacy mi paliwo, zyczyl smacznego i powiedzial do widzenia. Hot dog byl bardzo smaczny, paliwo wydaje sie dobre, bo samochodem nie szarpie, a obsluga naprawde mila.

Wygodny wjazd i wyjazd ze stacji

Wygodny wjazd i wyjazd ze stacji, wiele stanowisk, więc nie trzeba długo czekać, duży parking, sklep restauracja, duży atut to wielostanowiskowa myjnia bezdotykowa. Jakość obsługi dobra (pani miła i sympatyczna), niestety trochę stałem w kolejce bo drugi sprzedawca był zajęty czymś innym niż obsługą, nie było wody w kuble do mycia szyb. Ceny jak na Kraków średnie.

Najtańsza stacja paliw Arge w Krakowie i w ogóle w

Najtańsza stacja paliw Arge w Krakowie i w ogóle w najbliższej okolicy. Ceny zapewne są ustalane ze względu na dużą ilość stacji benzynowych w pobliżu. Przy dodatkowej zniżce na karcie stałego klienta są bardzo atrakcyjne. Co do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze chętni do pomocy, wychodzą pod stanowisko z gazem od razu jak zauważą, że ktoś podjechał. Przy kasie proponują zawsze jakieś artykuły w promocji.

Odwiedzałeś ostatnio Arge?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.20 )

BLISKA

(3.74 )

BP Stacje Paliw

(4.18 )

Poradnik jakości obsługi

Urządzaj bez nerwów czyli zestawienie najlepszych sklepów z artykułami dla domu!

 Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale także remontów i zmian wystroju wnętrz naszych domów. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, które firmy świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz gdzie znajdziemy największy wybór produktów. Oto zestawienie najlepiej ocenianych sklepów z branży dom i ogród stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl. 

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie.Klienci korzystający z usług kurierów w swoich opiniach najczęściej zawracają uwagę na 3 aspekty obsługi: czas i organizacja obsługi, zachowanie pracowników oraz kontakt z infolinią lub kurierem. Mimo wysokich wskaźników ogólnej jakości obsługi, konsumenci nie mają powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii, w których głównie klienci narzekają na niedotrzymanie terminów doręczeń, nieuprzejme zachowanie kurierów i uszkodzenia paczek. Takie doświadczenia z kurierem InPost ma m.in. Klient_iki7:„Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.”Nieusatysfakcjonowany z obsługi firmy GLS jest również Klient_coc_5159, który w swojej opinii wspomina: „Kurier miał dostarczyć przesyłkę. Cały dzień byłam w domu i na niego czekałam. Po jakimś czasie dostałam sms-a, że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Okazało się, że kurier nawet nie próbował znaleźć adresu. Po nieprzyjemniej dyskusji dostarczył mi ją następnego dnia.”W takim razie co według użytkowników zasługuje na pochwałę? Z pewnością kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki oraz stosowanie przez kurierów środków ostrożności zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, co można przeczytać w opinii użytkownika Remigiusz_2 oceniającego UPS:„(…)Już na drugi dzień po zamówieniu przesyłka była w drodze. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, upewnić się czy będę w domu między 14:00 a 15:00. Poinstruował mnie, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną nie dostarczają przesyłek bezpośrednio "pod drzwi". Kurier zjawił się punktualnie i ponownie zadzwonił do mnie z prośbą o wyjście przed klatkę schodową. Czekał w bezpiecznej odległości na odbiór paczki a po upewnieniu się, że ja jestem adresatem podziękował za odbiór.(…).”Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń firmy kurierskie, z których usług korzystasz!Zobacz jak branża kurierska i pocztowa została oceniona w 2019 oraz jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj. 

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem