Opinie użytkownika (30)

Bardzo miła i...
Bardzo miła i pomocna obsługa. Porządek przed sklepem jak i w nim był zaskakujący, wszystko schludnie poukładane i czyste. Brak kolejki i bardzo szybka obsługa. Duży wybór w rodzajach ubrań jak i ich rozmiarach. Ceny przystępne, choć niektóre rzeczy w porównaniu do jakości są dość drogie.

Primanta

08.04.2024

Cropp

Placówka

Leszno, Poznańska 3

Nie zgadzam się (0)
Zbyt mała ilość...
Zbyt mała ilość przymierzalni przez co bardzo długo się czeka na przymierzenie ubrań. Obsługa bardzo miła i zawsze chętna pomóc. Bardzo duża czystość w sklepie. Kolejka do kas długa, a mimo tego obsługa była bardzo płynna.

Primanta

21.02.2024

Primark

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Duża czystość na...
Duża czystość na sklepie, ubrania ładnie poukładane. Obsługa miła i chętna w udzieleniu pomocy. Czas obsługi dość wolny przez nie otwarcie wszystkich kas. Wygląd sklepu zachęcający do jego odwiedzenia.

Primanta

07.01.2024

Sinsay

Placówka

Leszno, Aleja Konstytucji 3 maja 12

Nie zgadzam się (0)
Jedzenie bardzo dobre...
Jedzenie bardzo dobre oraz jest duży w wybór, jednak w godzinach ok. 18 jest problem z pieczywem, ponieważ nie ma już na stanie. Obsługa bardzo miła i chętnie pomagająca w wyborze. Porządek w lokalu jest zachowany, stolik po kliencie, który wychodzi jest dokładnie czyszczony. Czas obsługi jest szybki, gdy nie ma większej kolejki. W momencie dużego ruchu trzeba jednak trochę poczekać.

Primanta

23.09.2023

Subway

Placówka

Wrocław, Marszałka Józefa Piłsudskiego 105

Nie zgadzam się (0)
Porządek zauważalny od...
Porządek zauważalny od samego wejścia do sklepu. Obsługa bardzo miła i chętna w doradzeniu klientowi. Ceny w sklepie są bardzo dobre i często można wyszukać ciekawe promocje. Bardzo duży wybór w asortymencie, lecz jak nie ma na stanie tego, o co klient prosi, to nie ma problemu z zamówieniem przez stronę internetową. Czas obsługi bardzo szybki.

Primanta

23.09.2023

DEICHMANN

Placówka

Leszno, Aleja Jana Pawła II 16

Nie zgadzam się (0)
Przed sklepem zachowany...
Przed sklepem zachowany porządek i w większej jego części w środku. W markecie znajdziemy miejsca, gdzie jest większy bałagan np. dział warzyw i owoców. Personel schludnie ubrany i pomocny w odnalezienia działu klientowi. Asortyment sklepu bardzo duży i w większości sytuacji znajduję tam wszystko czego szukam. Ceny niektórych produktów są za wysokie w stosunku do cen w innych sklepach. Kolejki do kas często są dość długie.

Primanta

07.09.2023

Kaufland

Placówka

Częstochowa, Okulickiego 50

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, produkty...
Sklep czysty, produkty schludnie poukładane na półkach. Personel bardzo przyjazny i pomocny w stosunku do klienta. Duży wybór w asortymencie sklepu, ceny większości produktów bardzo przystępne. Czas obsługi szybki, nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło stać długo w kolejce do kasy.

Primanta

07.09.2023

Action

Placówka

Leszno, Aleja Konstytucji 3 Maja 12

Nie zgadzam się (0)
Czystość na sklepie...
Czystość na sklepie zachowana, jednak często można zauważyć duże dziury na półkach. Obsługa opryskliwa w stosunku do klienta, kiedy on kulturalnie zadaje pytanie. Ubiór pracowników schludny. Ceny produktów wysokie w porównaniu z innymi marketami. Można na półkach znaleźć dużo produktów przeterminowanych, co może źle wpłynąć na stan zdrowia klienta w postaci np. zatrucia.

Primanta

23.08.2023

Auchan

Placówka

Częstochowa, Marszałka Ferdynanda Focha 7

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy bardzo pomocni...
Pracownicy bardzo pomocni przy wyborze kawy, potrafią dobrać kawę do preferencji przedstawionych przez klienta. Duży wybór w ofercie, ceny adekwatne do jakości produktów. Bardzo miła obsługa. Porządek zachowany w lokalu jak i przed nim, stoliki zawsze czyste mimo dużego ruchu. Czas obsługi oraz oczekiwania na zamówienie bardzo szybki.

Primanta

03.08.2023

Costa Coffee

Placówka

Wrocław, Marszałka Józefa Piłsudskiego 105

Nie zgadzam się (0)
Przed sklepem zachowany...
Przed sklepem zachowany jest porządek, a produkty przed budynkiem są zadbane. W sklepie również zachowana czystość. Największym plusem tego marketu jest to, że obojętnie o której godzinie wejdzie się do sklepu to zawsze jest świeże pieczywo. Oferta sklepu jest duża i można bezproblemowo zaopatrzyć się we wszystkie najpotrzebniejsze produkty. Ceny są całkiem przystępne. Obsługa miła i pomocna. Czas obsługi niestety w godzinach największego ruchu jest duży, ponieważ jest za mało osób by móc szybko otworzyć drugą kasę.

Primanta

02.08.2023

dino - supermarket

Placówka

Konopiska, Częstochowska 56

Nie zgadzam się (0)
Pani odbierająca telefon...
Pani odbierająca telefon bardzo miła. Po wytłumaczeniu jej problemu do razu starała się nam jak najszybciej pomóc, tłumaczenie co zrobić było bardzo przejrzyste i zrozumiałe. Czas oczekiwania na rozmówcę był bardzo szybki. Czas rozwiązania problemu również przebiegł bardzo płynnie i szybko. Cena za Disney+ adekwatna do ich oferty.

Primanta

01.08.2023

Disney+

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo czysty....
Sklep bardzo czysty. Obsługa bardzo miła, lecz są tam strasznie długie kolejki. Czas oczekiwania na obsługę wynosić potrafi nawet do 1h. Kupujący nie zawsze otrzymuje dokładne informacje na zadane pytania. Podczas zawierania umów klient dostaje informacje, że w razie problemów ze sprzętem można go naprawić lub wymienić a, gdy do tego dochodzi zaczynają się problemy. Ceny telefonów w salonie są nieadekwatne do cen w innych sklepach i nie opłaca się ich tam kupować.

Primanta

01.08.2023

PLUS

Placówka

Leszno, CH Manhattan

Nie zgadzam się (0)
Na samym wejściu...
Na samym wejściu do sklepu rozchodzi się piękny zapach zachęcający do odwiedzenia. Od razu da się zauważyć czystość w sklepie. Ceny w Croppie są bardzo przystępne, oferowane promocje zawsze są tam opłacalne. Obsługa miła i skora do pomocy. Czas obsługi dość szybki, ponieważ, gdy tworzy się kolejka to następna kasa jest momentalnie otwierana.

Primanta

01.08.2023

Cropp

Placówka

Leszno, Aleja Konstytucji 3 maja 12

Nie zgadzam się (0)
Sklep mimo swojej...
Sklep mimo swojej wielkości jest czysty, ubrania są ładnie poukładane i łatwo się w nim odnaleźć. Obsługa bardzo miła i zawsze chętnie służąca pomocą w razie problemów. Ceny są bardzo przystępne, wybór dość duży. Czas obsługi jest dość wolny, dlatego nie polecam tam kupowania osobą, które się gdzieś bardzo spieszą i nie mają czasu na stanie w kolejce.

Primanta

01.08.2023

kik

Placówka

Częstochowa, Aleja Wolności 27

Nie zgadzam się (0)
Czystość zachowana przed,...
Czystość zachowana przed, jak i w lokalu. Personel bardzo miły, pomocny przy wyborze produktu według preferencji klienta. Oferta lokalu duża, jednak ceny niektórych są za wysokie. Ciasto/ desery zawsze estetycznie podane, stoliki czyste.

Primanta

01.08.2023

GRYCAN

Placówka

Leszno, Aleje Konstytucji 3 Maja 12

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo przyjaźnie...
Obsługa bardzo przyjaźnie nastawiona do każdej osoby odwiedzającej sklep. Pracownicy potrafią doradzić przy wyborze i zaproponować alternatywy, gdy nie ma produktu, którego szukamy. Bardzo duży plus za możliwość wykonania jednej własne figurki w cenie nie całych 10zł. Sklep bardzo czysty, wszystko przejrzyście poukładane. Ceny niektórych produktów bardzo wysokie.

Primanta

31.07.2023

Lego

Placówka

Poznań, Pleszewska 1

Nie zgadzam się (0)
Opis produktów na...
Opis produktów na stronie bardzo dokładny, dzięki czemu łatwo jest dobrać odpowiedni rozmiar i krój według własnych preferencji. Ceny w sklepie są dość wysokie, dlatego opłaca się kupować w Zarze na promocjach. Czas realizacji i dostarczenia zamówienia bardzo szybki, jeśli może wystąpić opóźnienie w wysyłce to klient jest o tym informowany.

Primanta

31.07.2023

Zara

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo sympatyczna...
Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna przy wyborze według preferencji klienta. Oferta lokalu dokładnie przedstawiona przez pracownika. Czas obsługi bardzo szybki, więc idealne miejsce dla osób, które chcą szybko zjeść. Ceny bardzo przystępne a jedzenie bardzo smaczne.

Primanta

31.07.2023

Pasibus

Placówka

Częstochowa, Wojska Polskiego 207

Nie zgadzam się (0)
Na samym wejściu...
Na samym wejściu klient jest mile witany z uśmiechem. Pracownicy sklepu zawsze schludnie ubrani. Znajomość oferty sprzedażowej przez obsługę jest bardzo duża i potrafią dobrze doradzić klientowi. Przed sklepem zachowany jest porządek. Na półkach z kosmetykami jest lekki bałagan, są one pomieszane lub większość z nich jest pootwierana. Czas obsługi bardzo szybki ze względu na kasę normalną jak i samoobsługową.

Primanta

31.07.2023

Rossmann

Placówka

Częstochowa, Okulickiego 52

Nie zgadzam się (0)
Strona bardzo czytelna...
Strona bardzo czytelna dla kupującego. W przypadku kupowania plecaka, który spełnia wymogi do samolotu strona marki New Balance jako jedna z niewielu miała podane dokładne wymiary. Opis na stronie jak i zdjęcia produktu w 100% zgodny z rzeczywistością. Metody zwrotu, które zawsze czytam przed kupnem, aby mieć pewność, że jest możliwość zwrotu, również zrozumiale napisane. Czas zakupu jak i dostawy bardzo szybki.

Primanta

29.07.2023

New Balance

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi